Soğuk Havaları Renkli Kazaklarla Isıtın!

Soğuk Havaları Renkli Kazaklarla Isıtın!

Renkli Kazak Modelleri

Renkli kazaklar vücudumuzu ısıtır, ruhumuzu okşar

Daha önceki yazılarımızda kazaklara genel olarak değinmiştik. Bu sefer kışın keyifle sırtımıza giydiğimiz kazakları, sadece vücudumuzu ve içimizi ısıtan değil, aynı zamanda da ruhumuzu okşayan ve bir giysi olarak ele alacağız. Daha doğrusu kışın sıcak yüzü rengarenk kazakların model ve desenlerinden bahsedeceğiz. Renkli kazak modellerinden derlediğimiz kombinlerimizi çok seveceğinizi umuyoruz.

Renkli Kazak Kombinleri

Kombin3: Triko: Folkcostume, Etek: Kayra, Şal: Aker, Kaban: Geelong, Çanta: Michael Kors

Kazakların renklerle barışıklığı vardır

Yünden ve türevlerinden örülen kazakların modeli ne olursa olsun renklerinin de, albenide en büyük özelliklerden birisi olduğunu söylememiz gerek. Kazaklar ve kazak türünden, hırkalar, yelekler, süeterler, atkılar, bereler hatta yün eldiven ve çoraplara kadar ne kadar ürün gamı varsa, hepsinin de renklerle barışıklığı vardır.

Renkli Kazak Kombinleri

Kombin1: Triko: Stella Mccartney, Pantolon: NYC, Kürk: Honchan, Şal: Kayra, Bot: Naturalist

Bütün renkler gökkuşağını oluşturur

Kadınlar için kazak demek; sıcaklık, huzur ve mutluluk demektir. Kazakların her rengi kullanacağımız kombinlerle uyum içerisinde olmalıdır. Kırmızıdan, sarıdan, fıstık yeşilinden, şeker pembesinden, mavi ve beyazına kadar bütün renkler adeta kazaklar için var olmuşlardır.

Renkli Kazak Kombinleri

Kombin2: Triko: Kahini Handknit, Etek: Mango, Kaban: Ermanno, Şal: Kayra, Çanta: Rebecca,

Renkli kazaklarımız sanki bizden biri gibidir

Her birimizin birbirinden farklı renklerde ve modellerde gardıroplarımızda bir çok renklerle bezenmiş kazakları bulunmaktadır. Yıllardır trendlerde kadına has sıcak renkler ağırlıklı olmakla birlikte, diğer renkler de bütün kazak koleksiyonlarında yer almaktadır.

Renkli Kazak Modelleri

Renkli kazaklarımız sanki bizden biri gibidir. Ne giysek dediğimizde renkli kazaklarımızın herbirisi birer kurtarıcımız gibidir.

Renkli Kazak Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir