Soğuk Havalarda Denemeniz Gereken 4 Farklı Stil

Soğuk Havalarda Denemeniz Gereken 4 Farklı Stil

Tesettür Giyim Kombinleri 2015 Kış

Soğuklara Hazırlıklıyız

Bu sene erken bastıran soğuk ve yağmurlu havalara aniden yakalandık. Malum artık kış da kapıda! Peki, soğuk havaları ‘stylish’ şekilde geçirmeye ne dersiniz?

Soğuk kış mevsiminde denemeniz gereken 4 farklı stil Yesiltopuklar.com’da!

Tesettür Giyim Kombinleri 2015 Kış

İhtiyacımız Olan Şey Yağmurluk!

Aniden gelen kış mevsimine uyum sağlamak için tek bir parça yeterlidir. Yağmurluk!

Soğuk kış mevsiminde su geçirmeme özelliğine sahip yağmurlukları tercih edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise yağmurluğun iç kısmının sizi sıcak tutacak malzemeden yapılmış olması!

Editörün Notu: Yağmurluğunuzu, kışlık pantolon ve triko tuniğiniz ile birleştirebilirsiniz. Kışlık ayakkabılar ya da botlar da işe yarasa bile biz oyumuzu su geçirmeyen plastik çizmelerden yana kullanıyoruz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2015 Kış

Kaşkol Sanatı

Bu sezon Chanel defilelerinde sıkça rastladığımız kaşkollar farklı kullanım şekilleri ile sanat eserine dönüşüyor. Sıcacık bir kış geçirmek istiyorsanız kombinlerinizde kullanmak için kaşmir kaşkollardan edinmenizde fayda var! Ya da boşverin kaşkolu ve dolaplarınızdaki trikolarınızı boynunuza dolayın gitsin! Evet, yanlış duymadınız aşırı tüketimden yana değiliz ve hazır sezon trendi kaşkollar farklı formlara bürünmüşken dolaplarımızda giyemediğimiz trikolarımızı kaşkol olarak kullanabiliriz! Şimdi kapın bir triko ve farklı şekillerde deneyin, kombinleyin!

Editörün Notu: Seçtiğiniz trikonun, boynunuza bağlayacağınız kaşkolla aynı renkte olmasına özen gösterin.

Tesettür Giyim Kombinleri 2015 Kış

Büyük Yakalar

Büyük düşünün ve stilinize büyük bir fark katın! Büyük çantalar, büyük aksesuarlardan sonra büyük yakalar da sezonu dikkat çeken trendlerinden biri oluyor. İhtişamlı bir stil için siz de büyük yakalardan ilham alabilirsiniz. Soğuyan havalarda stil görünmek önemli ama hem sıcacık hissetmek hem de stil görünmek çok daha önemli. Meteorolojiden gelen soğuk hava haberleriyle gözümüzü, bizi sıcak tutacak parçalara çevirdik. Özellikle de kocaman yakalı ve sıcacık dış giyimlere!

Editörün Notu: Büyük yakalı bir dış giyim tercih ettiğinizde diğer tüm aksesuar, çanta ve eşarbınızı daha sade modellere sahip olmasına dikkat edin.

Tesettür Giyim Kombinleri 2015 Kış

Bu Ekose Başka Ekose

Soğuyan havalarda stilinizi öne çıkarmak için ekoseye farklı bir yorum getirmeye ne dersiniz? Ekosenin en sevdiği renk olan kırmızının yerine farklı tonlar kullanın.

Editörün Notu: Krem, kahve ve hatta pembe gibi renkte ekoselerle bu kışın stil yarışını açık ara önde kapatabilirsiniz.

Yorumlar

“Soğuk Havalarda Denemeniz Gereken 4 Farklı Stil” için 2 cevap

  1. hendekli-hatice@hotmail.com dedi ki:

    Bu konbinlerin fiyatlarını öğrenmek istiyorum

  2. Aysegul dedi ki:

    En son fotoğraftaki pembe kabanın markası nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir