Soğuk Günlere Özel Mavi Tesettür Kombin

Soğuk Günlere Özel Mavi Tesettür Kombin

Kışlık Kürk Detaylı Mavi Tesettür Kombin 2014

Her zaman cool ve gizemli mavi, vazgeçemediğimiz renkler arasındadır. Mavi deyince aklımıza ilk deniz mavisi gelse de, bu kış birçok mavi tonu tasarımcıların kaleminden modellere yansımakta. Sizlere bugüne özel hazırladığımız kombindeki maviyi ise petrol mavisi olarak adlandırabiliriz. Sezonun öne çıkan renklerinden olan petrol mavisini, bugüne özel hazırladığımız kombinimizde kullanmak istedik.

Bolerolar özellikle vintage moda akımında en çok sevilen parçalar arasındadır. Hepimizin gardırobunda muhakkak bir boleromuz vardır. Desenli ve zarif Portebollo markasının yeni sezon bolerosu, modeli kumaşı ve kalıbıyla şık bir görünüm sağlamakta. Mürekkep mavisi tonundaki boleronun içinde Alexander McQueen‘in kolları ve yakası fırfırlı zarif bir gömleğini seçiyoruz. Sizler sade tek renk beyaz ya da ekru bir gömlek de tercih edebilirsiniz.

Klasik ve sade kesim olan İsabel markasının şık eteğini her mevsim kullanabilirsiniz. Petrol mavisi bu şık eteği, vizon, ekru ve pudra pembe ceket ya da trikolarınızla da kombinleyebilirsiniz. Sezonun öne çıkan bu rengini farklı etek modellerinde de tercih edebilirsiniz.

Yeni sezon trendlerinin başında gelen kürkler, kombinimizde kısa kesim olarak kullanılmaktadır. Gucci marka bu şık kürkün tasarımı ve rengi gerçekten büyüleyici. Kürk kısa kabanımızın üzerine Kayra Giyim‘in vizon renginde şalını tercih ediyoruz. Sizler sezonun en çok beğenilen ve tercih edilen petrol mavisini farklı parçalarla kombinleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir