Sizi Canlandıracak Hafta Sonu Kombinleri

Sizi Canlandıracak Hafta Sonu Kombinleri

Haftasonu Tesettür Kombinleri

Kombin: Tunik: Halston, Kaban: Tara Jarmon, Çanta: Chanel, Eşarp: Ralph Lauren

Çalışan hanımlar için hafta sonu tatil demek, dinlenmek demek, gezmek ve hafta sonu ziyaretleri yapmak demektir. Öğrenciler için hafta sonu derslerden uzaklaşmak, arkadaşlarla güzel vakitler geçirmek demektir. Ev hanımları için ailesi ile birlikte geçireceği güzel saatler ve gezmeler demektir. Tüm hanımlar için hafta sonuna özel muhakkak bir program yapılır. Bu sebeple hafta sonu kombinleri de hanımlar için önem arz eder.

Haftasonu Tesettür Kombinleri

Bize göre hafta sonu kombinleri rahat ve salaş modellerden seçilmelidir. Ya da kendinizi en rahat ettiğiniz kıyafet içinde düşünmenizdir. Denimler hafta sonları için, hanımların öncelikli tercihidir.

Haftasonu Tesettür Kombinleri

Kombin: Çanta: Chanel, Eşarp: Armine, Kaban: Dolce&Gabbana, Ayakkabı: Rag&Bone

Kış mevsimi koyu tonları beraberinde getirse de canlı ve albenili renkleri de tercih edebilirsiniz. Bir sabah yürüyüşünde, ya da bir çay bahçesinde simit ekmek yerken, kendinizde hafta sonunun getirdiği rahatlığı da hissetmelisiniz. Bol kot pantolonlar, rahat tunikler, rahat ayakkabılar kombinlerinizin ana parçaları olmalıdır. Bununla birlikte şık takı ve aksesuarları da kullanmanızı öneriyoruz.

Haftasonu Tesettür Kombinleri

Hafta sonu demek; stresten baskıdan uzaklaşmak ve relaks olmaktır. Relaks olmak kendine, ailene ve çocuklarına zaman ayırmak demektir. Dostlarla, komşularla, akrabalarla da bir araya gelmek demektir. Hafta sonu kıyafetlerimiz çok özel olmamalı, günlük kıyafetlerden farklı, spor tarzda olmalıdır.

Haftasonu Tesettür Kombinleri

Hafta sonu kıyafetlerimiz gerek takı gerek ve aksesuarlarımızla asla abartılı olmamalıdır. Hafta sonu demek doğallık ve sadelik demektir. Doğallık ve sadelik huzur ve mutluluk demektir.

Haftasonu Tesettür Kombinleri

Kombin: Tunik: Kayra, Eşarp: Joules, Kaban: Maxmara, Çanta: Jimmy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir