Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Siz Güne Hangi Kombinle Başlardınız?

Siz Güne Hangi Kombinle Başlardınız?

Her sabah ne giysem sorusu, biz kadınlar için günün en önemli konusu diyebiliriz. Hatta bu sorunun cevabını bir gün önceden bile düşünmeye başlarız. Peki hiç kararsız kaldınız mı? İşte tam da bu ruh halinizi düşünerek sizler için dört farklı renk ve stilde kombin hazırladık. Siz bu kombinlerden, hangisi ile güne başlardınız?

Taba Renkli Sonbahar Tesettür Kombini

Etek: MSGM, Triko: Michael Kors, Kaban: Max Mara

Sonbaharın rengi taba

Sonbaharla birlikte ağaçların bir renkten diğer bir renge bürünmesi, doğanın en mucizevi olaylarından. Sarıdan kahverengiye ve tabi ki tabaya… Biz de ilk kombinimizi yaparken sonbaharın bu asil renklerinden ilham aldık. Kombinimizin renk hakimiyetini de tabadan yana kullandık. Sizler de sonbahara özel tabayı kombinlerinizde düşünebilirsiniz.

Lacivert Renkli Sonbahar Tesettür Kombini

Etek: Chicwish, Ayakkabı: Rupert, Çanta: Givenchy

Kabarık etek mucizesi

Bazen kendimizi pamuk prenses gibi hissetmek isteriz. İşte bu ruh halinde iken imdadımıza kabarık etekler yetişir. İkinci kombinimizde ki ilham kaynağımız, lacivert desenli etekten yana. Eteğimize beyaz gömlek eşlik ederken, gri şal ve çantamız renk ahengi için düşündüğümüz kontrast diğer ton. Eteğimizin şıklığını kapatmamak için dış giyim tercihimizdeki modeli özellikle seçiyoruz.

Yeşil Renkli Sonbahar Tesettür Kombini

Etek: Topshop, Kaban: Ganni, Gömlek: Etro

Yeşilin en güzel tonu

Serin havalarda tüm renkler canlı tonlarını bir kenara bırakarak, daha naturel tonlarla, kıyafetlerimizde karşımıza çıkıyor. İşte yeşilin en güzel tonu kombinimize konuk oldu. Floral desenli eteğimiz, kombinimiz için özel bir tasarım. Rahat formlardaki hırkamız eteğimizle tam bir uyum içerisinde. Spor dış giyim tercihimiz ise günlük kombinde düşünenler için seçildi.

Pembe Renkli Tesettür Giyim Kombini

Etek: Chicwish, Ceket: Dayglo, Çanta: Givenchy

Pembe hep pembe

Pembe, bizim her zaman için ilham kaynağımız. Kadınlara özel bu rengin açıktan koyuya her tonunu, kombinlerimizde kullanabiliriz. Güllerin hakim olduğu floral desenli parlak eteğimiz çok özel bir tasarım. Eteğin enerjisini beyaz gömlekle daha da ön plana çıkartıyoruz. Dış giyim tercihimiz ise kısa bir ceketten yana. Canlı pembenin kontrastı olarak kahverengi, kombinimiz için düşündüğümüz ikinci renk.

4 Yorum Bulunuyor

 • nurcan
  2014-09-29 | Permalink |

  Merhaba kombinleriniz harika ama biz bunları nerden ve nasıl alacaGiz öğrenmek istiyorum

 • 2014-09-30 | Permalink |

  Merhaba, Kombinler genellikle fikir vermesi amacıyla hazırlanmaktadır. Fakat dönem dönem satın alabileceğiniz kombinleri de paylaşıyoruz.

 • esra
  2014-10-01 | Permalink |

  Peki bu gibi markaları alamaz miyiz Nerede bulabiliriz? Turkiyede var mı bu markalar?

 • Gönül
  2014-10-17 | Permalink |

  bu kombin gercekten cok hoş. satın almak istiyorum. yardımcı olurmusunuz lütfen.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *