Siyahın Sonbahar Esintisindeki Şık Bir Kombin

Siyahın Sonbahar Esintisindeki Şık Bir Kombin

Dolce Gabbana Sonbahar Kombini

Soğuk havalar gün geçtikçe daha çok hissedilmeye başlandı. Sert esen rüzgar, akşam vakitlerinde çıkan serinlik, sonbaharın sonrasında gelecek olan kış mevsimi, bizlere soğuk havalara özel kombin seçeneklerini düşündürtmeye başladı. İşte size soğuk havalara özel hazırladığımız siyah ağırlıklı şık bir kombin. Kombinimizdeki tek canlı renk ise kazağın fuşya renk bloğu.

Kışın en çok tercih edilen rengidir siyah. Biz de kombinimizde Dolce & Gabbana’nın çok şık bir kabanına yer verdik. Klasik kesim olan bu kabanın kumaş dokusu harika. İnce zarif bir kaşe kumaş olan bu şık model, üniformatik düğme tasarımı ile zarafeti bütünüyle yansıtmakta. Dolce & Gabbana’nın bu şık kabanını net-a-porter.com online satış sitesinden inceleyebilirsiniz.

Joseph marka şık hırkanın asimetrik renk geçişleri ve pembenin baskın tonu hırkanın cazibesini artırmakta. Bu şık hırka modelini boutique1.com online alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz. Yine sade ve şık bir tasarım olan Jo No Fui’nin etek modeli ise farfetch.com online satış sitesinde satışa sunulmuştur.

Kombinimizi Dolce & Gabbana yeni sezon şık bir çanta, Gucci marka deri bir çizme ile tamamlıyoruz. Bizler siyah bir şalı tercih etsek de, siz pembe ya da füme tonlarında bir şalı da tercih edebilirsiniz. Soğuk kış günlerinin yaklaştığı şu günlerde deri eldivenler ise en önemli aksesuarımız olacak. Yine bu sezon eldiven ve atkılar en çok kullanılacak aksesuarlar arasında geliyor.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir