Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Siyahı Sevdiren Mavi ve Rüya Gibi Bir Kombin

Siyahı Sevdiren Mavi ve Rüya Gibi Bir Kombin

Siyah Mavi Etek Ceket Tesettür Kombini

Şıklığı tanımlarken, kıyafet seçimlerimizi doğru ve yerinde kullanmak olarak ifade edebiliriz. Abartıdan uzak, sade seçimler ile her zaman zarafetinizi koruyabilirsiniz. Siyah ne kadar asil bir rengi ifade ederse etsin, bayanların biraz renge ihtiyacı olduğunu biliriz. Mavi siyahın ışığı ve siyahın gizem pırıltısıdır.

Siyahın yanında eşleşecek bir renk düşündüğümüzde, Maviyi niye düşünmeyelim. Mavi siyahın gizemini açığa vermeden yumuşatan ve gecenin hayal derinliğinden rüyalara taşıyan bir iksir gibidir. Mavi gerçekten siyahı sevdirmekle birlikte kadının duygusal kodlarını yazan iki ana renktir. Mavi siyahın asaletindeki, varsa kibirini ve gururunu tolere eden, buna karşılık siyaha tevazu kazandıran etken bir değerdir. Mavi ve siyah içimizde çağlayan duyguların görkemli ve görsel şöleninden başka bir şey değildir.

Moda dünyası kreasyonlarını kumaş, renk, model ve tasarım üzerindeki değerleri birbiriyle buluştururken aynı zamanda da, maharetlerini her yeni bir koleksiyon oluştururken test ederler. Özellikle kadınların dünyasının sadece duygular üzerine kurulu olduğunu bildiklerinden, renk seçimlerinde de bilimsel verilere göre matematiksel hesapları da gözardı etmezler. Siyah ve mavi birliği ve birlikteliği, et ve kemik, ruh ve beden gibidir.

O halde, siyah uzun ve bol bir etekle mavi bir ceketi kombin yapabiliriz. Siyah bir şal, ayakkabı ve çanta ile tek renk uyumunun sade görüntüsünü elde edebiliriz. Gece olsa da gündüze inat, ruhunuzun ışıltılarını gecenin masmavi mehtabıyla okyanuslardaki dalgalarda görebiliriz. Ancak böyle bir kombinle, hanım hanıma toplantılarınızda etek ceket bir takım tercihi ile, asil ve vakarlı, aynı zamanda mütevazı bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

2 Yorum Bulunuyor

  • Handan
    2013-07-21 | Permalink |

    Merhaba burdan alisveris yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  • Ayşegül
    2016-02-11 | Permalink |

    merb bu ceketi arıyorum nerden bulabilirim acaba

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *