Siyah ve Beyazın Eskimeyen Modası

Siyah ve Beyazın Eskimeyen Modası

Siyah Beyaz Tesettür Kombin

Asla vazgeçemiyoruz… Siyah ve beyazın muhteşem uyumundaki kombinler dolaplarımızda ilk kullandıklarımızdan. Siz de yaz kış her zaman siyah ve beyaz diyenlerden misiniz? Siyahın asaletini en iyi, beyazın taşıdığını düşünenlerden misiniz? O halde bugüne özel hazırladığımız bu muhteşem rengin uyumundaki kombinler sizlerin de ilham kaynağı olsun.

Siyah Beyaz Tesettür Kombin

Sadece siyah, sadece beyaz

Siyahın üzerinde farklı hiçbir renk olmasın, beyazın musumiyetini de başka hiçbir renk bozmasın diyenler için siyah ile beyaz kendi tonlarında muhteşem uyumun adresi. Klasik siyah bir eteği en iyi tamamlayan beyaz bir gömlek ya da bluz. İşte minimal şıklığı en iyi yansıtan muhteşem bir kombin. Bu iki rengin ahengini bozmadan sadece siyah ve beyaz desenlerinin bulunduğu şık bir ipek eşarp ise bu kombinin tek hareket noktası.

Siyah Beyaz Tesettür Kombin

Siyah ve beyazın uyumunda baskın bir renk

Bu özel iki renk, tüm kadınlar için kombinlenmesi de en kolay tonların ilk sırasında gelir. Bazen siyah beyazı baskın renklerdeki tonlarla kombinleyebilirsiniz. Bize göre bu iki rengi en iyi tamamlayan renk ise kırmızı. Sadece ayakkabınızda, eşarbınızda ya da çantanızda kullanabileceğiniz gibi bu parçaların ikisinde de kırmızıyı kullanabilirsiniz.

Siyah Beyaz Tesettür Kombin

Desenlerin adresi: Siyah ve beyaz

Desenlerin ilk adresidir siyah ve beyaz. Çizgili, kareli, çiçekli, puantiyeli diye o kadar çok desen sayabiliriz ki… Siyah ve beyazı desenli modellerde kullanmak klasik şıklığın yönünü, daha modern bir havaya çevirir. Üstelik bu yaz siyah ve beyaz desenli tüm kıyafetler çok trend. Peki bu kadar desen dünyasında sizin tercihiniz ne olurdu?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *