Siyah ve Beyazdan Vazgeçmeyenlere Özel Bir Kombin

Siyah ve Beyazdan Vazgeçmeyenlere Özel Bir Kombin

Siyah ve Beyaz Abiye Kombin

Aşk nedir diye sorulur ya hep; herkes kendine göre tarifini yapar. Aslında aşkın tarifi de yoktur. Tarife muhtaç bir kavramdır aşk. Bu anlamda aşk bazen ateş kırmızısı, bazen, gece mavisi, bazen bembeyazdır aşk. Beyazın temizliği ve masumiyetidir aşk. Belki de Adem ile Havva’dan kalan, en kadim duygudur aşk. İşte seçtiğimiz bu elbisenin taşıdığı duygu da bunun ifade alanıdır belki. Özel günler için tercih edebileceğiniz şık bir abiye kombini. Özel duygusunu yaşatan beyaz bir elbise ve beyaz bir endam.

Böyle bir elbiseyi taşımak kişiyi tertemiz hülyalara götürebilir. Temiz duyguların alnı açık, başı dik bir karakterin duruşunu sergileyen bir zarif model. Hanımefendilerin hanımefendilik elbisesi. Beyazı siyahla eşleştirmeye ne dersiniz!.. Siyah taşlı bir zarif ayakkabı, siyah bir ceket, siyah bir ipek şal bütünlüğünde olağanüstü bir güzellik abidesi. Böyle bir kombine taşlı, pırlantalı yüzükler, bilezikler, boncuklu takılar ve saat çanta telefonla birlikte mükemmel bir kombin.

Aşkın rengi ne derseniz önce beyaz derim ben; çünkü beyaz masum duyguların taşıyıcısıdır. Sonra gece mavisi; romantik ve duygu yoğunluğudur. Daha sonra da aşkın rengi kırmızıya dönüşür. Beyazı resmedişimizin nedeni ne olur diye sorduğumuzda, herkes için açılacak beyaz bir sayfa vardır hayatında. Bir kıyafet değişikliği beyaz üzerinden yapılıyorsa eğer; yeni bir sayfa açılıyor demektir.

Beyazın temizliğinde, masumiyetinde, bir kıyafetimiz olsun. Yaşamakta olduğumuz hayatımızın geri kalan kısmı hep güzel olsun.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

“Siyah ve Beyazdan Vazgeçmeyenlere Özel Bir Kombin” için 2 cevap

  1. safiye semiz dedi ki:

    nereden bulabilirim bu kombini harika ltfn cvp

  2. […] düşünmek zihinleri zorlasa da moda ve trendler deyince kışın beyaz giymek en popüler kombinler arasında yer […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir