Siyah Triko Elbiseyi Sen Hangi Palto ile Kombinlersin?

Siyah Triko Elbiseyi Sen Hangi Palto ile Kombinlersin?

Siyah Triko Elbise ve Palto Modelleri

1 triko elbise ve 2 palto ile 2 farklı kombin önerimiz çok beğenilince seriye devam edelim istedik. Siyah elbise malum olmazsa olmazımız. O zaman yeni kombinler için yeniden başlayalım. Bu sefer siyah triko elbisenin yanına bej, kırmızı ve gri paltoları yakıştırdık. 2024 kışında sizin kabanınız hangi renk sorusuna cevap olacak yeni stiller için hazırsanız başlıyoruz.

Bej Palto ve Siyah Triko Elbise Kombini

Bej Palto ve Siyah Triko Elbise Kombini

Bej ve Siyah

Tesettürlü kadının dolabında olmazsa olmaz bir isim, bej kaşe montlar. Özellikle diz altı boylarıyla ve bele dolanan kuşaklarıyla harika görünmeyi başarıyor. Modası asla vazgeçmeyen ve tesettür kombinleri tek dokunuşla havalı bir stile çeviren triko elbiseyle birlikteliği de harika. Bir bej kaşe manto bir de siyah triko elbise mutlaka dolaplarda olmalı. Tam da bu mevsimde yumuşacık dokulu tasarımlar bej ve siyah renkleriyle havalı oldukça havalı gözüküyor.

Kırmızı Palto ve Siyah Triko Elbise Kombin

Kırmızı Palto ve Siyah Triko Elbise Kombini

Kırmızı ve Siyah

2024 kışında kırmızı ve tonlarının koleksiyonlara hükmettiğini daha önce “Sezonda Öne Çıkan Derin Gölgeli Orta Tonlu Kırmızı Kombinler” başlıklı yazımızda söylemiştik. İleriye dönük merak uyandıran kırmızı ve siyah ikilisi, iç ve dış sınırları yeniden keşfetmek için motivasyon sağlıyor. Özellikle de dış giyim parçaları ile trikolar için etkileyici bir güncelleme getiriyor. Tıpkı bu kombinde ki gibi… Kırmızı palto yanına siyah triko elbiseyi alarak kontrast uyumun iddialı gücünü tekrar tekrar yansıtıyor.

Kırmızı Palto ve Siyah Triko Elbise Kombin

Gri Palto ve Siyah Triko Elbise Kombini

Gri ve Siyah

Griler yakın arkadaşı olan siyahlarla arasını hep iyi tutuyor. Dünya markalarının koleksiyon çekimlerinde sıklıkla bir araya getirdiği bu iki renkle yapılan kombinler; ofis stilinde, toplantılarda ya da günlük hayatta baş gösteriyor. Bu ikilinin ağır duruşundan faydalanmak gerek. O zaman siyah triko elbise ile bu kez de gri paltoyu eşleştirelim dedik. Kombinler tamam, peki ya sen siyah triko elbiseyi hangi renk palto ile kombinlerdin?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir