Siyah Beyaz Şıklığında Bayrama Özel Kombin

Siyah Beyaz Şıklığında Bayrama Özel Kombin

Bayrama Özel Tesettür Giyim Kombini

Bugün size bayrama özel siyah beyaz şıklığında bir kombin sunuyoruz. Bayramda tercihiniz klasik ve geleneksel bir kombinden yana ise, siyah ve beyazın en iyi şekilde yorumlandığı böyle bir elbiseyi tavsiye edebiliriz. Yaka ve göğüs bölgesindeki beyazla bütünleşen gömlek detayı, siyahın sert görüntüsünü kırıyor. Ayrıca beyaz renk gömlek detayındaki dantel işlemeler elbisenin şıklığını bir kat daha artırmakta.

Valentino’nun yeni sezon özel tasarım bu şık elbisesi, ayrıca üzerindeki pul işlemeleri ile de özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz bir şıklıkta. Dantel detaylı bebe yaka, beyaz kol manşetli ve etek tarafı kloş inen Valentino imzalı bu elbiseyi biz çok sevdik. Siyaz beyaz uyumu en güzel böyle bir tasarımda anlatılabilinirdi. Valentino’nun tesettür giyime özel bu şık elbisesini net-a-porter.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Pelerin detaylı Danielle marka kısa siyah kabanı, Oscar de la Renta imzalı şık topuklu ayakkabımızı, Zara’nın siyah beyaz paralel desenli kutu çantasını kombinimizde kullanıyoruz. Böyle bir kombinde siyah ağırlıkta aksesuar seçmenizi öneririz. Elbisenize hareket vermesi için siyah şık bir kolye tercih edebileceğiniz gibi, buna alternatif olarak sadece saat ve bileklikte kullanabilirsiniz.

İki renkli Valentino imzalı bu zarif elbiseye Aker’in yeni sezon siyah şalını tercih ediyoruz. Siyah beyaz renkli bir eşarbı sizler alternatif olarak da kullanabilirsiniz. Bayrama özel sizlerde zarif kombinler hazırlayabilirsiniz.

Sezon trendleri eşliğinde en şık kombinler içinde güzel bir bayram geçirmeniz dileğimizle.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir