Siyah Beyaz Desenlerin Muhteşem Uyumu

Siyah Beyaz Desenlerin Muhteşem Uyumu

Siyah Beyaz Kıyafet Kombinleri

Siyah ve beyazın muhteşem uyumu her sezon stilistlere ilham vermekte. Birçok markanın yeni sezon koleksiyonlarında siyah ve beyaz desenlerle tasarlanmış muhteşem kıyafetleri görebiliriz. Trendler arasında da her daim adından söz ettiren siyah ve beyazın muhteşem desen yorumlarını biz de bugün yayınımıza aldık. Sizler de siyah ve beyaz renklerinden asla vazgeçemiyorsanız, işte şık kombinler ve tasarımlar.

Siyah Beyaz Kıyafet Kombinleri

Kombin1: Trençkot: Burberry, Etek: Koton, Gömlek: Chloe, Ayakkabı: Christian Louboutin

Bu iki zarif renk heryerde karşımıza çıkabilir. Özellikle dış giyimde bu sezon herkesin tercih ettiği iki renkli desenler arasında gelmektedir. İsterseniz özel bir günde, ya da günlük stilinizde bu trende yer verebilirsiniz. Siyah beyaz desenler elbiselerde ve kumaşlarda yer alırken, tercih ettiğiniz ayrı ayrı parçaların siyah veya beyaz olması da bir anlamda bu iki rengin dengesini yansıtmaktadır.

Siyah Beyaz Kıyafet Kombinleri

Kombin2: Trençkot: Kayra, Etek: Meslita, Gömlek: Michael Kors, Çanta: Shoulder

Kombinlerinizde siyah eteklerinizin üstüne, siyah beyaz desenlerinin hakim olduğu şık bir dış giyimi özellikle kullanabilirsiniz. Bu desen yıllar boyu tasarımcıların vazgeçemediklerinden. Siyah bir üst giyimde, siyah beyaz desenlerinin hakim olduğu şık bir ipek eşarbın zerafeti de görülmeye değer doğrusu. Ayrıca 2014 ilkbahar yaz sezonunun trendi olan kareli desenleri bu iki renkte tercih edebilirsiniz.

Siyah Beyaz Kıyafet Kombinleri

Kombin3: Kaban: Kamola, Etek: Umasan, Ceket: Helmut, Ayakkabı: H&M

Bu iki renk kışın ayrı bir zerafet sergilerken, yaz aylarında da şık görüntüsü ile elegan bir imaj sağlamaktadır. Kombinlerinizde bu iki rengi hakim olduğu bir deseni kullandığınızda, canlı tek renk bir şal kullanmanızı öneriyoruz. Özellikle sezonun öne çıkan rengi olan parlak orkide morunu bu yaz muhakkak kullanmalısınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir