Sınır Tanıyan Kuralları Unutun!

Sınır Tanıyan Kuralları Unutun!

2018 Yazlık Tesettür Giyim Modelleri

2018 ile birlikte yeniliklere açık olacağımız en başından belliydi. Bahar koleksiyonları vitrinlerdeki yerini aldı almasına da akıllar fazlasıyla karışık. İşte tam bu esnada size yardımcı olayım. Önce bir alışveriş listemizi oluşturalım sonra onları birbirleriyle eşleştirelim. Alışverişe çıkacağınız zamanda elimizle yerleştirmiş gibi alıp kullanmaya koyulalım.

Bu yaz trendler fazlasıyla karışık. Bu noktada 2018’in en güzel yanı imdadımıza koşuyor. Parçaları birbiriyle uydurmaya çalışmak yok. Renklere bakmak yok. Formları kendinize uydurmak yok. Kuralları unutun ve içinizden geldiği gibi giyinmeye bakın.

2018 Yazlık Tesettür Giyim Modelleri

Zamansız parçaların peşinden koşmamız gerektiğini çoğu zaman söylerim. Bu artık klasikleşmiş bir deyim oldu. Bu yaz bunun yanına sınırsız olmanızı da ekleyeceğim. Peki, kastettiğim nedir?

Renklerin uyumsuzluğu uyumunuz olsun. Mesela; kırmızıyla mavi, kırmızıyla yeşil, kırmızıyla pembe, sarıyla pembe, sarıyla yeşil, sarıyla mor, siyah ve beyazla renk paletinin her rengi gibi… Bu renkleri karıştırmak cesaret istiyor ama inanın kullanıldığı zaman düşündüğünüzden daha az iddialı olacaksınız. Cesur bir yaz sizi bekliyor olmalı.

2018 Yazlık Tesettür Giyim Modelleri

İddialı renklerin yanı sıra pastel tonlar ferahlığı müjdeliyor. 2018 yaz hem çok iddialı hem çok çekimser. Her zevke hitap etmesi onu sınırsız kılıyor. Pastel renkleri desenli parçalarla kombinleyin ama renkleri cıvıl cıvıl olmalı. Donuk desenlerle kombinlemek yasak!

2018 Yazlık Tesettür Giyim

Uçuş uçuş elbiselerinizin üzerine hırkalar, blazer ceketler giyinin. Ya da incecik astarsız bir trenç tercih edebilirsiniz. Trenç boyunun diz kapaklarınızda ya da dizin 10 cm altında olmasına dikkat edin. Tam boy elbise tunikler giyinin, altına denim dar paça bir pantolon. Zaten tesettürlü bir bayansanız dar paça bir pantolonu, elbise tunikler haricinde tercih etmeyin. Vücut ölçülerini belli etmekten kaçınmak en doğrusu olacaktır.

Slip elbiseler markaların koleksiyonlarında yerini çoktan aldı. Mağazalarda ise artık yeni gelin gibi süzülüyorlar askılarda☺ Bu tarz elbiselerin içine yakalı ya da yakasız gömlekler veya renkli yuvarlak yaka penye badiler tercih ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu şekilde tarzınıza ufak ama etkili bir dokunuş yapabilirsiniz.

2018 Yazlık Tesettür Giyim

Dilerseniz birazda detaylar değinelim. Fırfır ve püskülün bizi bırakmaya hiç niyeti yok gibi. Gerçi detaylara öyle yakışıyorlar ki zaten hiç gitmesinler. Her türlü elbisenizde tercih edin. İster günlük ister şık ister spor… Bence asla göz tırmalayıcı durmayacaksınız.

Anvelop detaylar… Kollarda, eteklerde, elbiselerde, bluzlerde kısacası kendinize yakıştırdığınız her parçada bu muazzam detayı kullanmaya çalışın.

2018 Yazlık Tesettür Giyim Modelleri

Dengeli bir kullanım sağlarsanız bu yaz tüylerde fazlasıyla göz önünde. Çok dikkat çekici olduğu için ufak yerlerde kullanılması tavsiyemdir. Önceliğiniz doğru giyinmek olsun. Dikkat çekmek için giyinirseniz komik duruma düşmeniz kaçınılmaz olabilir. Bu hiç istemeyeceğiniz bir durum değil mi? Abartmadan, olması gerektiği gibi olmak sanıyorum ki en mantıklısı☺

instagram.com/chalahfashionstudio

2018 Yazlık Tesettür Giyim

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir