Fotoğraflarınızı Kumaşlara Taşıyın!

Fotoğraflarınızı Kumaşlara Taşıyın!

Singer Legacy SE 300 Modeli

Dikiş dikerken artık standart nakışlarla yetinmek zorunda değilsiniz. Dikiş makinesinin mucidi Singer’in Legacy SE 300 modeli ile artık fotoğrafını çektiğiniz her şeyi, kumaşların üzerine aktarabilirsiniz. Bu muhteşem teknoloji ile cep telefonunuz ya da fotoğraf makineniz ile çektiğiniz her kareyi 30 dakika ile 1 saat içinde kumaş üzerine işleyerek zevkinize uygun tişört ya da yastıklar hazırlayabilirsiniz.

Çekilen her fotoğrafı kumaşa taşıma olanağı…

Dikiş makinesi denilince akla gelen ilk marka olan Singer, yine büyük bir yeniliğe imza attı. Singer, Legacy SE 300 modeli ile hanımlara istediği fotoğrafı kumaş üzerine işleme olanağı yarattı. Şimdi dikiş dikerken yapabilecekleriniz sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı… İster manzara ister kendinizin ya da bir yakınınızın fotoğrafı olsun, çektiğiniz her fotoğrafı artık kumaşın üzerine taşıyabilirsiniz. Böylece size özel tasarımlar oluşturabilir, sevdiklerinize de hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Singer Legacy SE 300 Modeli

Şimdi hayalleri kumaşa taşımak mümkün…

Sık kullanılan desenlere direkt erişim, 2 font yazı karakteri, 4 adet hafıza ve her hafızaya 10 değişik dikiş dekoratif desen kaydedebilme, art arda desen kombinasyonu yapabilme, 3 adet StayBright™ led lamba özelliğine sahip Singer Legacy SE 300 modeli ayrıca 250 değişik dikiş ve dekoratif desen yapabiliyor, 6 farklı modelde tek adımda otomatik ilik açabiliyor.

200 yeni nakış tasarımı…

Singer Legacy SE 300 modelinin 200 yeni nakış tasarımı, kesintisiz tek renk işleyebilme, 6 farklı yazı karakteri, 2 adet nakış kasnağı, USB ile nakış transferi, renk blokları arasında geçiş yapabilme, 90 derecelik açılarla deseni çevirebilme gibi özellikleri sayesinde hanımlar istedikleri tasarımı kolaylıkla yapabiliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir