Şimdi Gardıropları Düzenleme Zamanı!

Şimdi Gardıropları Düzenleme Zamanı!

Gardırop Düzenlemeleri

Bu Bir Gardırop Sorunsalı!

Ne kadar düzenli olursak olalım her an karmaşık bir hale dönüşmeye hazır olan gardıroplarınız başa çıkma vakti geldi… YesilTopuklar.com sizlere hayalinizdeki düzeni oluşturmanız için bir çok öneri sunuyor.

Özellikle küçük formlardaki aksesuarlarımız, desen desen eşarplarımız, saatlerimiz hatta çoraklarımızı en düzenli hale dönüştürmek için birçok fikir bulduk. Önerilerimizi uyguladığınız taktirde aradığınızı kolayca bulacak ve bu düzen karşısında kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Gardırop Düzenleme Çözümleri

Baş tacımız eşarplar şimdi çok daha düzenli

Biz tesettür hanımlar için eşarplarımızın değer büyük… Her an her dakika kullanıma hazır olmaları oldukça önemli. Eşarplarımız hem elimizin hemen altında olmalı hem de aradığımız eşarbı hemen bulmak isteriz. Tabii bir de özenerek ütülediğimiz eşarbımızın kırışmadan saklamak en büyük temennimiz. Ama maalesef bunların hepsini bir arada başarmak oldukça zor!

Gardırop Düzenleme Çözümleri

Eşarplarınızı çekmecelerden çıkarmanın vakti geldi! Özenle ütüledikten sonra katlanan eşarp ve şallar belli bir zaman sonra kat izlerine sahip olacaklar. Bu sebeple artık eşarp ve şallarımızı çekmecelerde değil onlara özen alanlarda saklamanın vakti geldi. Üstelik bu saklama fikrini hayata geçirmek hiç de zor değil.

Gardırop Düzenleme Çözümleri

Yapmanız gerekenler: Eşarplar için üretilen askılardan temin etmek. Bu askılar farklı şekil ve formlara sahip olabiliyorlar. Siz bunlar arasında dolabınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Yuvarlak halkaların içinden geçirebilir ya da düz bir askıya asabilirsiniz.

Gardırop Düzenleme Çözümleri

Tüm bunların dışında kendiniz de bir eşarp askısı yapabilirsiniz. Nasıl mı? İhtiyacınız olan bir standart askı ve birkaç mandal. Askınıza takacağınız mandallar ile eşarplarınızı tutturarak saklayabilirsiniz Böylelikle hem tüm eşarplarınız elinizin altında olacak hem de katlı olarak durmadıkları için sürekli ütülemek zorunda kalmayacaksınız.

Gardırop Düzenleme Çözümleri

Rengarenk çorapların en düzenli hali

Her an düzenleme ihtiyacı hissettiğimiz bir diğer parçamız ise çoraplar. Şimdi bu minik parçalarımız olan çorapları düzenleme vakti.

Yapmanız gerekenler: Çoraplarımızı çekmecelerimizde saklamaya devam ediyoruz. Ancak bir farkla! Katlama şekillerini fotoğraftaki gibi yapıp, yanyana diziyoruz ve aralarına koyacağımız desteklerle dağılmalarını engelliyoruz. Şimdi bu halleriyle daha ulaşılabilir ve daha sevimliler.

Gardırop Düzenleme Çözümleri

Güneş gözlüklerini çerçevelettik!

Eğer birden çok güneş gözlüğüne sahipseniz bunları düzenlemek de size düşüyor demektir. Çizilme ve kırılmaya müsait olan güneş gözlükleri de özenle saklanmaya değiyor. Şimdi güzeş gözlüklerini en sıradışı şekillerle düzende tutma vakti.

Yapmanız gerekenler: Bir çok şekilde düzen oluşturabilirsiniz. Ancak hem sıradışı hem ulaşılabilir hem de düzenli bir saklama şekli istiyorsanız güneş gözlüklerinizi çerçeveleyin! Evet, yanlış okumadınız çerçeveleyin… Herhangi bir boş çerçevenin içini fotoğraftaki gibi ipler tutturun ve üzerlerine gözlüklerinizi yerleştirin. Hem çok pratik, hem çok farklı hem de çok şık.

Yorumlar

“Şimdi Gardıropları Düzenleme Zamanı!” için 3 cevap

  1. ayşegül dedi ki:

    Eşarplar konusunda iyi bir fikir edindim sayenizde:) resimdeki kıvrımlı askıyı pantolon asmak için ikea dan almıştım. Eşarp daha doğrusu şallar için çok iyi fikir… Tşkler

  2. ayşe dedi ki:

    eşarplarımı bende mandalla askıya asıyorum hep iki ucundan çok rahat oluyor hiç kırışmıyor

  3. Nihal dedi ki:

    Çok teşekkürler 🙂 böylece eşarpları düzenli halde saklayabiliriz askı ve mandal çok basit ve kullanışlı:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir