Şimdi Dene: Trikoların Takım Oyunu

Şimdi Dene: Trikoların Takım Oyunu

İnşirah Triko Takım - Bihter Koç

Zahmetsiz şıklığın en sıcak ikilisi, ‘triko takımlar‘ dolapların vazgeçilmezi oldu. Onları bu kadar çekici yapan yönleri hiç şüphesiz farklı eşleşmelerle farklı stillere bürünebilmeleri. Bazen bir postal bir oversize kabanla fazlasıyla cool olmayı başarıyorlarken bazen de topuklu bir çizme ve bir blazer ceketle fazlasıyla şık olabiliyorlar. Gelin o halde, takımlarla en yeni kombin oyunlarını nasıl oynanır, anlatalım.

Mila Stil Kahve Triko Takım - Harmandalı Ahsen

Kahve Kombin Sanatında Ustalaşın

Soğuk günlerde sıcacık kahve tonlarıyla kombin oyunları oynamak bir sanata dönüşebiliyor. Özellikle triko dokulara çok yakışan bu renkler, takımlanınca da bir o kadar zahmetsiz şıklığa kapı aralıyor. Sezonda çokça göreceğiniz ikililerden birini dolaba ekledikten sonra bej tonlarıyla bir şal, deve tüyü gibi ara tonlarda bir kaban, kırmızıya kaçan bir çantayla eşlemeler yapın. Havanın durumuna göre ayakkabı seçimi sizden.

Özsarıçam Camel Süveter Takım - Beyza Karam

Özsarıçam Triko Süveter Takım

Süveterli Takımlarla Modaya Ayak Uydurun

Okul günlerinde süveterlerden kaçmış olabilirsiniz ama 2021/22 sonbahar – kış sezonunda bu modadan kaçmanız mümkün değil. Bir şekilde kendini sevdiren bu parçalar sokak stilini ele geçirdiği gibi triko takımlara da yeni bir soluk kazandırdı. Bol triko pantolonlarla takımlanan süveterler, beyaz gömleklerle eşleşti. Siz de bu oyuna dahil olmak için hiç beklemeyin.

Özsarıçam Yeşil Üçlü Triko Takım - Kardelen

Özsarıçam Üçlü Triko Takım

Yeşil Trikoları Çek Enerjini Yükselt

Triko pantolon – hırka takımları yeni sezonda favori. Özellikle hafta sonu kombinlerine çok yakışan ekürilerimiz, genellikle natürel tonlarla tercih edilse de capcanlı yeşiller onlardan bir adım öne geçmeyi başarıyor. Karamsar günlere inat enerjiyi yükseltmek için sıcak triko takımları göz alıcı yeşillerden seçerek kışa biraz renk ver.

Normcore Hırka Pantolon Takım

Normcore Hırka Takım

Güneşi Görünce Beyaz Trikoları Kombinle

Kışın beyaz kombinler yapmanın tadı bir başka, özellikle de soğuk ama güneşli günlerde. Özellikle sıcacık triko ikililerde çok iyi görünen bu rengi kombinlemek de bir o kadar zevkli. Seçiminiz beyaz etekli takımlardan yanaysa, yine aynı tonlarda ekru topuklu çizme, nötr tonlu yün şal, gold zincirli çantayla kombinleyin. Pantolonlu takımlardan yanaysa da beyaz sneaker, minik kol çantaları, renkli fularla tamamlayın.

Habb Etekli Triko Takım

Etekli Takımlarla Topuklu Çizme mi Bot mu?

Yeni sezonda sokak stillerini ele geçiren etekli triko takımları kombinlemenin iki güçlü yolu var. Popüler yollardan ilki maskülen botlarla güçlü stil yakalamak. 20’li yaşların gençlerine bu stilin daha yakıştığını söyleyebiliriz. Diğer yoluysa topuklu çizmelerle şık bir görünüm. Özellikle ofis görünümlerinde takımları denemek istiyorsanız da ikinci yol daha uygun olacaktır.

Askı Nişantaşı Kahve İki Cepli Desenli İkili Triko Takım

Desenli Hırkalarla Hareketlenen Takımlar

Takım oyunlarına farklılık katan görünümlerden biri de desenli hırkalarla eşleşen ikililer. Özellikle kalın dokuma yumuşacık örmelerde iyi bir stil sunan parçalar, olgun görünümleriyle topuklu çizmelerle eşleşmeyi hak ediyor. 30’lu 40’lı yaşların kombinlerinde iyi birer oyuncu olacak ekürilerle sezonu hareketlendirmek için beklemeyin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir