Şimdi Dene; Plastik Yağmurluk

Şimdi Dene; Plastik Yağmurluk

Tesettür Yağmurluk Kombini

Şeffaf, plastik ve rengarenk yağmurluklar 2018 ilkbaharında trend alarmı veriyor.

Bulutlar gökyüzünde görünmeden bir tane dolaplara eklemeniz gereken şeffaf tasarımlar, yüksek modanın çekim alanında. Dünya markalarının koleksiyonlarından sokağa inen transparan etki, hem yağmurdan koruyacak hem de stilinize güç katacak. İşte sezon trendi plastik yağmurluklar ve kombin önerileri.

2018 Trendi Plastik Yağmurluklar

Soğuk Günlerde Trençkot ve Kazakların Üzerinde

İlkbaharın stil ikonu plastik yağmurluklar, soğuk havalarda paltoların, trençkotların ve kalın mı kalın kazakların üzerine kombinlendi. Soğuktan koruyan parçaların üzerine bir de yağmurdan koruyan parçalar eklenince, hava şartları gezmenize de oradan oraya koşturmanıza da engel tanımıyor. Hepsiyle beraber bir de şıklığı vaadeden bu görünümle, yüksek modaya selam yollayın.

2018 Trendi Plastik Yağmurluklar

Rengarenk Çizgili Basic Tişörtlerle Birlikte

Bahar günlerinde rengarenk çizgili basic tişörtlerle, şeffaf plastik yağmurlukları kombinlemeyi unutmayın. Bunun içinse tamamen şeffaf, beyaz transparan ve sarımsı tonlara kaçan plastik yağmurlukları dolaplara eklemek gerek. Bu cool parçayla konforu ve şıklığı bir arada yaşamanın keyfine varın.

2018 Trendi Plastik Yağmurluklar

Turkuaz Yağmurluklarla Cool Bahar

Yeşilden maviye geçen capcanlı tonuyla koleksiyonların çarpıcı parçası olmayı başaran turkuaz yağmurluklar, dolaplara girmek için sabırsızlanıyor. Özellikle beyaz parçalarla tam bir yaz kombini yapmaya imkan tanıyan turkuaz yağmurluklar, konforun, işlevselliğin yanı sıra cool bir stili üzerinize getirecek.

2018 Trendi Plastik Yağmurluklar

Pembeden Sarıya: Gökkuşağı Sezonu

Gökkuşağını renkleri plastik yağmurluklara, enerji ve romantik siluetler armağan ediyor. Güneşin sarısını çalan tasarımlara karşı baharın en tatlı rengi pembe çekim alanına giriyor. Plastik yağmurluklara çok yakışan bu iki tondan birini dolaplara eklemeli.

2018 Trendi Plastik Yağmurluklar

Kapüşonlu, Yazı Baskılı, Cepte Boncuklu

Yağmurlukların en sevilenleri hiç şüphesiz kapüşonlu modelleri. Hem işlevsel hem de sportif görünen bu modellere bir de yazı baskıları eklenince, cool olmanın ötesine geçiliyor. Cep detaylarındaki şeffaflık sayesinde, cepleri dolduran rengaren boncuklar ise genç kızlara stil oyunları için imkan tanıyor. Siz dedolaplara eklediğiniz şeffaf yağmurların ceplerine, renginizi ortaya koyacak boncukları, pulları ekleyerek yenilikçi stilinizin gücünü yansıtabilirsiniz.

2018 Trendi Plastik Yağmurluklar

Beyaz Plastikler

Bembeyaz plastik yağmurluklar, havada bulutları gördüğünüz an üzerinizde olacak. Renk, kombin derdi olmayan bu parçalar hem yüksek modaya hitap eden görünümleriyle hem de işlevsellikleriyle beğeni toplayacak. Dolapların anahtar parçası listesine adını yazdırmayı başaran beyaz plastik yağmurluklardan siz de bir tane edinmelisiniz.

2018 Trendi Plastik Yağmurluklar

Etek, Elbise, Ayakkabı ve Çantalara Sıçrıyor

2018 ilkbahar koleksiyonlarında yağmurluklarla trend olmayı başaran plastik parçalar, eteklere, elbiselere, çantalara ve ayakkabılara da sıçrıyor.

Sizin için seçtiğimiz sezonun en güzel tesettür yağmurluk modellerine incelemek ve hemen sipariş vermek için alisveris.yesiltopuklar.com ‘u ziyaret edin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir