Şimdi Al, Seneye de Giy!

Şimdi Al, Seneye de Giy!

Tesettür Giyim İndirimleri 2014

İndirim günleri başladı! Her markada artık %50 indirim var. Alışveriş düşkünleri indirim zamanını, çok iyi değerdirmeli. En doğru ve iyi parçalara uygun fiyatlarda yatırım yaparak, önümüzdeki yaz da trendy görünümü kaybetmemek istiyorsanız, hangi parçalara yatırım yapmanız gerektiğini bilmelisiniz.

İşte şimdi alarak seneye de giyebileceğiniz, o çok önemli parçalar.

Tesettür Giyim İndirimleri 2014

Denimleri es geçmeyin

Spor bir stilin vazgeçilmezi olan denimler, her sezon kombinler için en önemli parçaların arasında yer alıyor. Kot etek, tunik, kap, elbise ve pantolonlar indirim dönemlerinde ilk yatırım yapacağınız parçaların başında geliyor.

Tesettür Giyim İndirimleri 2014

Soft tonlar asla demode olmaz

Kıyafet alışverişlerinizde renk seçeneğinde kararsız kalıyorsanız, her yaz muhakkak trendler arasında yer alan soft tonlara ne dersiniz. Pudralar, mintler, açık sarılar yazın vazgeçilemeyecek en önemli renkleri.

Military trendi

Maskülen bir stilin en önemli temsilcisi olan militarist parçalar, önümüzdeki yaz sezonunda da trendler arasında etkin bir şekilde rol alacak. Askeri yeşiller, kamuflaj desenler bu trendi sevenler için yatırım yapılacak parçalar arasında.

Tesettür Giyim İndirimleri 2014

Peplum her zaman her yerde

Peplum detayı son bir kaç yıldır tüm kıyafetlerde karşımıza çıkıyor. Özellikle tesettür abiye elbiselerin vazgeçilmezi olan peplum detay, birdahaki yaz da etkisini gösterecek. Siz de peplum modelli elbiseleri seviyorsanız, şimdiden alın deriz.

Trençkotlar

Trençkotlar tam da bu sezonda en indirimli alınabilecek parçaların ilk sırasında yer alıyor. Asla modası geçmeyecek olan bu parçaya yatırım yapın!

Tesettür Giyim İndirimleri 2014

Siyah etek, beyaz gömlek

Siyah ve beyaz renkler arasında hükümranlığını üst sıralarda yürüten iki renk. Ölçülü giyinmeyi tercih eden hanımlar için siyah etekler ve beyaz gömlekler asla vazgeçilemeyecek modeller arasında. Siz de bu iki kıyafeti hemen dolabınıza ekleyin.

Tesettür Giyim İndirimleri 2014

Floral desenler

Floral desenleri biz kadınlar çok seviyoruz. Eteklerimizde, elbiselerimizde, eşarplarımızda bu deseni severek kullanıyoruz. Her sezon gittikçe trendler arasında yerini sağlamlayan floral desenler 2015 yaz sezonunda da yine en sevilen trendler arasında yer alacak. Bizden söylemesi…

Yorumlar

“Şimdi Al, Seneye de Giy!” için 2 cevap

  1. Zübeyde dedi ki:

    Kot yeleği çok beğendim tam benim tarzim nerden bulabilirim

  2. Merve dedi ki:

    Kot yelekli kombinin markasi nedir? Paylasirsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir