Şık Davetler İçin Şık Bir Kombin

Şık Davetler İçin Şık Bir Kombin

Şık Davetleriniz için Tesettür Abiye Kombini

Şık davetlerde kombin tercihlerimiz, özel kıyafetlerden yanadır. Bugün size özel gün ve geceler için, kış mevsimi ile uyumlu şık bir kombin hazırladık. Ekru ve siyahın muhteşem uyumunu, bu kombinimizde görebilirsiniz. Kışın vazgeçilmez keskin rengi siyah, ekrunun naif görüntüsü ile feminen bir estetik oluşturmakta.

Kombininiz için İssa marka, ekru renginde asimetrik bir bluzu seçiyoruz. Minimalist formlardaki bluz, kesimi ve kumaş kalitesi ile zarif ve şık bir tasarım harikası. Özel davetlerde böyle bir bluz modelini, zarif eteklerinizin üzerinde her zaman kombinleyebilirsiniz. Biz İssa marka bu hoş bluz altına, Donna Karan’ın yeni sezon pul ve payet işlemeli balık formundaki siyah zarif bir etek modelini tercih ediyoruz. Özel günlerde böyle zarif bir kombini, ışıltılı bir etek ile hareketlendirebilirsiniz.

Sonbahar ve kışa özel kombinimizde, dış giyim tercihimizi Paul Joe marka, kendinden desenli, parlak kumaş normunda erkek yaka, önden iki düğmeli sofistike zarif bir diz üstü ceketten yana kullanıyoruz. Ceketimizin rengi ekrudan golda geçiş yapan, koyu renk kombinlerine bir alternatif olarak tercih edilebilinir. İssa marka zarif bluzu, Donna Karan’ın pul işlemeli etek modelini ve Paul Joe’nin bu zarif ceketini net-a-porter.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Kombinimizde Valentino’nun sezon trend modeli olan, zincir saplı bir çantayı ve siyah şık bir ayakkabıyı tercih ediyoruz. Eşarp tercihimiz ise Pierre Cardin’in 2013 2014 sonbahar kış koleksiyonundan siyah üzerine gold işlemeli floral desendeki kontur geçişli bir modeli tercih ediyoruz.

Böyle bir kombinde aksesuar tercihlerinizi gold, ekru ve siyahtan yana kullanabilirsiniz. Biz siyah zarif bir yüzük ile gold üç katlı yaprak formundaki hoş bir bilezikten yana kullanıyoruz. Özel günler için şık kombinleri, sizler de en uygun parça ve renklerle yapabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir