Sıcak Yazın 6 Şal Rengi Trendi

Sıcak Yazın 6 Şal Rengi Trendi

Betül Gedik Kombinlerinde Mavi Şal

Doğanın kalbinde kamp kuran renkler, güzelliği yeniden kodluyor. Gösterişi geride bırakarak şıklığı sadelikte bulan görünümler, şal trendlerine de yansıyor.

Merve Dağlı Şal Renkleri

Biz de sesini her zamankinden daha çok çıkaran sıcak yazın 6 şal rengi trendini açık ediyoruz.

Betül Gedik Kombinlerinde Beyaz Şal

Hızını Alamayan Beyaz

Bir zamanlar temkinli yaklaşılan beyaz şallar, 2019 yazında o kadar popüler ki, hızını alamayıp zirveye tırmanıyor. Yakışır mı, yakışmaz mı, gelin gibi mi sıradan mı, soluk mu değil mi derken tüm şüpheleri geride bırakıyor. Krep, şifon ve pamuklu dokularla yeniden hayat bulan beyaz şalların en sevilen yanı da her kombine uyum sağlaması.

Aybüke Nur Demirci Kombinlerinde Nude Ton Şallar

Doğaya Kaçış: Nude Tonlar

Krem, ekru, bej ve dahası… İster ağaç kabuğu renklerine yakın bir doğallığı yansıtsın isterseniz de bir fondöten edasıyla başınızı sarsın, yeni sezonda natürel şal tonları her zamankinden daha yüksek sesli. Desenli parçaları, baskın renkleri dinginleştiren bu tonlar, adeta bir süper kahraman.

Sena Sever Kombinlerinde Sarı Şal

Güneşten İlham: Sarı

2019 yazında doğayla bütünleşen renkler, güneş ışıltılarından ilham alıyor. Göz alıcı sarılarla kombinlere enerji getiren sarı şallar da stilleri hareketlendiriyor. Neon, limon, yağ yeşili ya da hardal… Her tonuyla kendine yer bulan sarı, kıyafetleri çoktan sarıp sarmalarken şallarda trend listesini derinden sallıyor.

Hülya Aslan Kombinlerinde Yeşil Şal

Yeşilin Binbir Tonu

Çağla yeşili belki de mint, adına ne derseniz deyin 2019 yazında bu tonlar yıldız görünümlere imza atıyor. Bir yanı enerjik olmaya yatkınken bir taraftan dingin bir ruh hali yansıtmayı başararak bu rengin özünde “doğallık” var.

He-Qa Şal Renkleri

İddiasını sadeliğinde saklayan soft yeşillerin yakışmadığı bir ten rengi de neredeyse yok. İnstagram’ın moda fenomenlerinden de tam not alan bu renk tonunu, siz siz olun mevsim bitmeden deneyin.

Sena Sever Kombinlerinde Kızıl Tonlarda Şal

Bohem Rüzgar: Kızıl

Ne kırmızı ne de turuncu… Ton olarak iki arada bir derede kalsa da adını çoktan duyurdu. Çöl ikliminden bir rüzgar estiren bu ton, zaman zaman sezonda öne çıkan mercan rengine doğru yol alıyor. Bohem stillerin vazgeçilmezi, tatil günlerinin en canlı rengi olan kızıllar şal dolaplarının anahtar parçası olmayı başarıyor.

Aybüke Nur Demirci Kombinlerinde Pudra-Somon Şal

Şeftali Kokuları

Pantone’un ‘blooming dahlia’ adını verdiği ve bir çiçekten esinlendiği bu renk, 2019 yazına ‘şeftali’ kokusu getiriyor. Pudra ve somon arasında gidip gelen renk tonlarıyla tesettürlü kadının kombinlerinde şıklıkla beraber sadelik getiren bu renk, dolapların olmazsa olmazı başarıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir