Sıcak Yaz Günlerinde Işıltılı Bir Kombin

Sıcak Yaz Günlerinde Işıltılı Bir Kombin

Sarı Renkli Tesettür Abiye Elbise

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte özel günlerin yoğunluğu artar. Nişanlar, davetler derken kıyafet seçimlerimiz de bazen çıkmaza girebiliriz. Sade ve şık olmayı isterken bir yandan da gecenin en şık hanımları arasında olmak isteriz. Özel günlerdeki artışlar sebebi ile bizler de size, sık sık abiye kombinlerimizi hazırlayacağız. İşte sizin için özel olarak hazırladığımız zarif bir abiye kombin seçimimiz.

Sütlü kahve tonlarında sade ışıltılı bir elbise kombinimizde ana kıyafetimiz. Kendinden ışıltılı kumaşı ile hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Belindeki siyah kemer ile de elbiseye hareket sağlanmıştır. Abiye elbisemiz sade olduğu için ayakkabı ve çanta seçimimizde daha baskın tercihlerde bulunabiliriz. Biz ışıltılı ve pullu bir siyah çanta ile gold rengi ve siyahın hakim olduğu topuklu şık bir yazlık ayakkabıyı tercih ediyoruz. İsterseniz kolye, bilezik ve yüzükle de aksesuarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Özel günlerin özel kıyafetleri zarif olmalıdır. Özel abiye kıyafetleri tercih ederken rüküş olma durumuna düşme de vardır. Herkesin kendi ruh ve beden yapısına göre özel kıyafetleri tercih etmesi gerekmektedir. Başlangıçta sadelik zarafettir diye bir önermeyle cümle kursak; giyim kuşamda, kullandığımız bütün değerlerin birbirini tamamlayan birer şıklık değerinin olması gerekir. Bu değerler seçtiğimiz kreasyonda başlayıp, tematik olarak aksesuarlarla da bir dengenin oluşturulması gerekir. Kıyafetlerimiz günlük de olsa, özel günlerde kullandığımız kombinler de olsa, bir elbise bizim hal ve hareketlerimizi belirler. Çünkü bir kıyafetin tasarımı, kişinin konumu ve konumlandırılmasında bir iletişim dilini oluşturur.

Eğer ışıltılı bir abiyemiz olsun ve kendimiz için ışıltılı bir kombin oluşturmak istiyorsak eğer, bunun sadelik değerlerinde olmasına gayret etmeliyiz. Siz de özel günleriniz için, kendinize yakıştıracağınız şık bir abiye kıyafet seçin.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *