Sıcacık Trikolarla Masalsı Kış Kombinleri

Sıcacık Trikolarla Masalsı Kış Kombinleri

Triko Kombin Önerileri 2016

Soğuk kış aylarında içimizi ısıtan trikolar romantik doku ve duruşlarıyla masallar diyarına yolculuğa davet ediyor.

Masalsı bir ruha sahip olan kış mevsiminde yumuşacık trikolarla vücudumuzu sarıp sarmalamak gibisi yok. Romantik duruşları ile kış mevsiminde farklı bir etki oluşturan trikolar merceğimiz altında. Siz de bizler gibi kış deyince aklınıza kahve, sıcacık bir triko ve hiç bitmese dediğiniz bir kitap geliyorsa triko kombinlerine hemen göz atın, ısının!

2016 Kışlık Tesettür Kombinler

Triko dokusunu en sevdiğimiz parça elbetteki hırkalar. Üstelik şu sıralar dereceler eksileri de gösteriyorken onları hiç üzerimizden çıkarmak istemiyoruz. Temperley London koleksiyonundan seçtiğimiz siyah triko hırka sopuk kış günlerinde içinizi ısıtırken coool ve rahat bir stil oluşturmanıza da yardımcı olacak.

Tesettür Kombinler 2016 Kış

Hadi canlan biraz! Canlı renklere en çok da kışın ihtiyacımız var. Karanlık bir hava, aniden bastıran yağmurlar ve gri gökyüzü… Tüm bu enerji düşüren havanın aksinde kıyafetler tercih ederek enerjinizi de sıcaklık seviyenizi de yükseltebilirsiniz.

2016 Kışlık Tesettür Kombinler

Çalışan kadınların kurtarıcısı olacak olan bu kombin önerisini tüm hafta boyunca üzerinizde taşımak isteyebilirsiniz. The Row koleksiyonundan seçtiğimiz triko hırka, incecik dokusuyla kaba bir görüntü oluşturmayan, zarif bir kesime sahip olan kaşmir hırka ofiste içinizi ısıtırken şık bir stil oluşturmanıza yardımcı olacak. İçinden tercih edeceğiniz incecik bir gömlekle dahi kendinizi korunaklı hissedebilirsiniz.

Tesettür Kombinler 2016 Kış

İçimizi ısıtmak için her daim hazır olan pançoların yumuşacık dokusu bizi hep sarıp sarmalasın. Sıcak kahverengi tonuyla da bir adım öne çıkan Madeleine Thompson koleksiyonundan seçtiğimiz panço sezonun gözdesi beyazlarla kombinleyerek pozitif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Tesettür Kombinler 2016 Kış

Spor şıklaştırır! Yeni sezonun en sevdiğimiz mottosu bu oldu! Spor kıyafetlerle şık görünebilmek hepimizin hayaliydi ve sonunda olan oldu. Şimdilerde spor bir ayakkabı ve kalem etekle spor/şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Üzerine tercih edeceğiniz kontrast bir triko ise stilinizi bir adım daha öne taşıyacak.

Tesettür Kombinler 2016 Kış

Meslita ‘nın en sevdiğimiz etek modelinin bir de vişne renginde tanışın. Daha önce kombin önerilerimizde yer verdiğimiz Meslita eteği kış kombinlerimizde de kullanmasak olmazdı. Kesimi ve duruşuyla bizden tam puan alan etek modelini canlı renklerde görmek de enerji verecek. Bu eteğin enetrjisini yükseltmek için yine canlı renklerde bir triko kazak tercih edebilirsiniz.

Enerjinizi yükseltecek triko modellerini şimdi bir tıkla gardıroplarınıza taşımak istiyorsanız alışveris.yesiltopuklar.com ‘u ziyaret edin ve sizin için seçtiğimiz triko modelleri arasından dilediğinizi sipariş verin. Hemen tıklayın, kış stilini yakalayın.

Yorumlar

“Sıcacık Trikolarla Masalsı Kış Kombinleri” için bir cevap

  1. halide dedi ki:

    Kombin’lerinizi çok beğeniyorum özellikle sıpor şık kombin’ler çok başarılı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir