Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sheeva Couture 2016 Abiye Koleksiyonu

Sheeva Couture 2016 Abiye Koleksiyonu

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016 Sheeva Couture

Sheeva Couture “Kitaptaki Kadınları” Hayata Taşıyor

Kitaptaki Kadın” konseptiyle muhteşem bir koleksiyona imza atan Sheeva Couture ‘un yeni tesettür abiye modellerini keşfe çıkıyoruz. Kendine özgün tasarımlarıyla çizgisini her geçen gün daha da yükseğe çıkaran marka, yeni koleksiyonuyla da ilgi çekici bir konsepte imza atıyor.

Dünya edebiyatına damga vurmuş kitaplardaki kadın karakterleri, tasarımlarıyla özdeşleştiren marka, sıra dışı bir deneyim yaşatıyor. Gelin hep beraber bu kitapların içine dalarak yepyeni deneyime ortak olalım.

Tesettür Abiye Modelleri 2016 Yaz

Göz Alıcı Yeni Sezon

Sheeva Couture 2016 koleksiyonlarındaki tasarımlarını sunarken farklı konseptlerle mesaj vermeyi amaçlıyor. Her koleksiyonu için de hedeflediği basit bir görsellik değil, nedensellik oluyor. Son dönemde her bireyin rol model olarak edindiği, özellikle dizilerdeki karakterler oluyor. Sheeva Couture bu duruma farkındalık oluşturmak adına kitaba dönüşü ve edebiyata sığınışı koleksiyonuna işliyor.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016 Sheeva Couture

Karakterize Edilen Tasarımlar

Marka, sadece Kitaptaki Kadın koleksiyonuyla değil daha önceki koleksiyonlarıyla da el emeği hazırladıkları sanat kıyafetlerine isimler vererek karakterize ediyor. Geçen sene sunulan “Sevgili Kadınlar” konseptiyle de Rapunzel, Helena, Penelope, Leyla, Salome gibi karakterleri tasarımlarına yansıtmıştı.

Bu sene de beğeni toplayan koleksiyonu “Kitaptaki Kadın” adıyla müşterilerine sunuyor. Dönem kostümü olmaktan ötede, romanlardaki kadın kahramanları kendi çizgisiyle ve hayal dünyasıyla sunan Sheeva, kitapları raflardan indirip zorlama modellerin yerine sunuyor.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016 Sheeva Couture

Sihirli Dünyaların Tutkulu Karakterleri

Kitapların sihirli dünyasından Sheeva’nın koleksiyonuna fırlayan karakterler ise şunlar: Madame Bovary, Hua Mulan, Lady Macbeth, Becky Sharp, Jane Eyre, Anna Karenina, Scarlett O’Hara, Shura, Arwen, Éowyn, Frida, Victoria, Esmeralda, Feride, Luthien, Lamia ve Cosette.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016 Sheeva Couture

Edebiyatın Modayla Buluşması

Sheeva Couture‘ün yeni koleksiyonu geçmişten günümüze modernize edilmiş haliyle kusursuz zarif işlemeler ve benzersiz tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Edebiyatın modayla buluşma fikrini çok beğendiğimiz Sheeva Butik‘in Kitaptaki Kadın Koleksiyonu kocaman bir alkışı hakkediyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016 Sheeva Couture

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *