Sezonun Trend Rengi Bordo ve Siyah Kombin

Sezonun Trend Rengi Bordo ve Siyah Kombin

Siyah ve Bordo Renkli Şık Kombin

Sezonun trend rengi olan bordoyu, siyah renkle yorumlayarak bugüne özel şık bir kombin hazırladık. Siyah ve bordo renk kombinlerini, 2013-2014 sonbahar kış sezonunda favori renkler arasında olduğunu diyebiliriz. Siyahın asaleti, bordonun enerjisi ile birleşerek lüksün ve zerafetin adresini oluşturuyor.

Kayra Giyim’in 2013 2014 Sonbahar Kış Selam Koleksiyonu‘ndan özel günler için tasarlanan siyah üzerine bordo beneklerin olduğu, saten ve tül detaylı şık eteği, kombinimiz için tercih ediyoruz. Eteğin zarif duruşu gerçekten çok asil. Ayrıca böyle bir eteği özel günlerinizde kullanabileceğiniz gibi farklı birçok kombinde de kullanabilirsiniz.

Peplum detaylı Miu Miu marka, siyah zarif bir ceketi kombinimizin üst giyimi olarak tercih ediyoruz. Ceketin siyah deri kemeri ise, cekete ayrı bir hareket sağlamakta. Modern bir formda olan Miu Miu marka bu ceketi net-a-porter.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Siyah ve bordo şıklığındaki kombinimize, Saint Laurent marka siyah stiletto model şık bir topuklu ayakkabı, tercih ediyoruz. İsterseniz bordo tonlarında bir topuklu ayakkabıyı da alternatif olarak kullanabilirsiniz.

Diane Von bordo deri bir çanta, Kayra yeni sezon bordo bir şalını da kombinimizin kalan aksesuarları için seçiyoruz. Takı tercihlerimiz bordo gold bileziker ve siyah taşlı bir yüzükten yana. İsterseniz siz siyah ve bordo renklerinde alternatif takılar da kullanabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir