Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sezonun Trend Kap Modelleri ve Kombinler

Sezonun Trend Kap Modelleri ve Kombinler

2014 Trend Kap Modelleri

Sezonun En Trend Kap Modelleri

Özellikle mevsim geçişlerinde kaplar, tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği kıyafetlerin başında gelmektedir. Tesettür giyim firmalarının koleksiyonlarında kaplar, ürün çeşidi bakımından en çok üretilen ürün gamı arasındadır. Sezonun en beğenilen ve en sevilen kap modellerini bugün mercek altına aldık. Model ve renk çeşitliliği içerisinde sezonun öne çıkan kap modellerinden sizin tercihiniz hangisi olacak…

Kahverengi Kap Modelleri

Kap tercihiniz açık renkler mi? Koyu renkler mi?

Siyah, lacivert, kahve kap modellerinde en çok tercih edilen renkler olsa da, açık tonlar bizim bu sezon için favorilerimiz arasında. Açık renkteki modeller, her zaman için tasarımın şıklığını daha iyi yansıtır. Kombin yaparken de renk dengesi bakımından zengin bir seçenek sunar. Kap modellerinde sizin de bu kışa özel tercihiniz ekrular, kahveler ya da bejlerden yana olmalıdır.

Deri Kap Modelleri

Deri detaylı kap modellerini es geçmemeliyiz!

Sezonun öne çıkan ve en beğenilen trendi olan ekose kap modelleri farklı birçok tasarımda karşımıza çıkmakta. Bununla birlikte deri trendini de 2014 sezonunda farklı birçok kap modelinde görüyoruz. Özellikle deri detaylı kap modelleri stil sahibi hanımların favorileri arasında gelmektedir.

Bordo Kap Modelleri

Kap modellerini spor stile yakın görebiliriz.

Stil sahibi bayanlar, artık pardesülerin ve feracelerin dışında da, stil olarak daha spor duruşu olan kapları tercih ediyor. Özellikle günlük dış giyimde ya da hafta sonu programlarınızda spor kap modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sezon koleksiyonlarda birbirinden özel şık kap modelleri karşımıza çıkıyor. Tarzınıza göre size en yakışan kap modelini indirim dönemini fırsat bilerek alabilirsiniz.

İşte Tuğba Venn‘in yeni sezon koleksiyonundan derlediğimiz birbirinden şık tesettür giyim kombinleri

Tesettür Kap Kombinleri

Kombin1: Kap: Tuğba Venn, Eşarp: Pierre Cardin, Çanta: Tory Bruch, Çizme: Burberry

Tesettür Kap Kombinleri

Kombin2: Kap: Tuğba Venn, Eşarp: Armine, Çizme: Rag&Bone, Saat: Michael Kors

Tesettür Kap Kombinleri

Kombin3: Kap: Tuğba Venn, Eşarp: Versace, Çanta: DKNY, Çizme: Pret

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *