Sezonun Süper İkilisi Elbise Üzeri Trençkot

Sezonun Süper İkilisi Elbise Üzeri Trençkot

Leopar Desen Elbise - Trençkot Kombini

Trend listelerinin yüksek sesli süper ikilisi, elbise üzeri trençkot kombinleri sokakların yeni yıldızı. Kafası karışık bahar havalarının kurtarıcıları, aynı zamanda bol havalarıyla bir rüzgar gibi esiyor. Kimi çiçekli kimi çizgili bir elbisenin omuzlarında yükselen trençkotlar, bu sezonun olduğu gibi gelecek sezonların da anahtarı.

Desenli Elbise - Oversized Trençkot Kombini

Konfor Genişliyor: Bol Elbise Üzerine Oversized Trençkot

2021 ilkbahar – yaz sezonunda ne kadar şık olursanız olun, önemli olan konfor. Karantina günlerinin ardından sıkılmaya gelmeyen ruhumuza, vücutla teması kesen bol elbiseler ile oversized trençkotlar iyi geliyor. İki akışkan parçanın bir aradaki uyumu da sokakta yürüdükçe havalanıyor, elegan tavrı yükseltiyor. Uzun boyluların sandaletle; kısa ya da orta boyluların topuklu terlikle giyilmesi gereken ikili, dolapların da süper eşlikçileri.

Çizgili Gömlek Elbise ile Maksi Trençkot

Cool’luk Rüzgarı: Çizgili Gömlek Elbise ile Maksi Trençkot

İlkbaharda göz alan güneş, yazın kokusu burnumuza gelen tuzlu suyun kokusu… Hepsi tatili, hepsi masmavi günleri çağrıştırıyor. Tam da bu yüzden olmaz olmaz mavi – beyaz çizgili parçalar gündemimize oturuyor. Koleksiyonlarda seçiminiz olan çizgili gömlek elbiseler ile modu yükseltirken bir soğuyup bir ısınan havalara karşı da maksi boy trençkot kesin ama kesin şart.

Çiçekli Elbise - Trençkot Kombini

Baharlık: Çiçekli Şifon Elbiseyi Havalandıran Trençkot

İlkbaharın sonu yazın başı derken, havaların kafası biliyorsunuz ki biraz karışık. Bir gün yağmurlu bir gün güneşli, bazen serin bazen fazlasıyla sıcak. Tedbiri elden bırakmadığımız şu günlerde, giyim konusunda da bu fikri göz ardı etmemek gerek. Tam da bu yüzden mevsimin çiçekli mi çiçekli, uçuş uçuş şifon elbiselerini kombinlerken omuzlara bir de incecik trençkotu atmak şart.

Desenli Elbise ve Trençkot Kombini

Yeni Sokak Modası: Yazlık Empirme Elbiselerle Trençkot

Büyük annelerin dolaplarından çıkma elbise görünümleri, yeni sezonun yıldızı yüksek parçaları oldu. Bu hareketli tasarımlara cool trençkotlar eşlik ederek modernize edildi. Sokak modasının yeni süper ikilisi görünümler, günlük hayatın stil dozu yüksek seçenekleri.

Puantiyeli Elbise ve Trençkot Kombini

Biraz Retro: Puantiye Elbise ile Favori Trençkot

Sokak stilleri arasından sıradan isimleri bir kenara bırakıp farklı şeyler denemek istiyorsanız, retro bir havaya bürünebilirsiniz. Hem de sezon koleksiyonlarında rahatlıkla bulabileceğiniz puantiye desenli elbise tasarımlarıyla… Bu tasarımı da anı boyda biten uzun bir trençkotla buluşturun.

Refka Beyaz Elbise - Trençkot

Refka Elbise
Refka Trençkot

Renklenin: Beyaz Elbise ile Su Yeşili Trençkot

2021 sezonunda tesettürlü kadının mutlaka denemesi gereken bir ikili varsa, o da beyaz bir elbiseyle su yeşili trençkotu kombinlemektir. İster keten ister fistolu bir beyaz elbisenin zarafetini taşırken renkli dokunuş yapmak için sezon koleksiyonlarında bolca kendini gösteren su yeşili trençkotu stilinizle tamamlayın. Bununla beraber daha elegan bir duruş için beyaza yakın bej tonlarıyla da kombini elegan bir sokmanız mümkün.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir