Sezonun Parlayan Yıldızı; Payetli Uzun Etekler

Sezonun Parlayan Yıldızı; Payetli Uzun Etekler

Yargıcı Uzun Payet Etek Modeli

Geçtiğimiz sezonun parlayan yıldızı payetli uzun etekler yeni sezonda da ışıltısını hiç kaybetmeden sezonun gözdeleri arasında yer alıyor.

Christian Dior gibi moda devlerinin koleksiyonlarında casual parçalarda dahi kullanılan payetler şimdilerde yine davetlerin vazgeçilmezi. Kış davetlerine hazırlık içinde olanlar için sezonun en şık uzun payetli eteklerini seçtik.

İşte 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonlarından seçtiğimiz uzun payetli etek modelleri ve kombinleri.

Yargıcı’da Davet Var!

Modern ve şehirli kadının uğrak adresi olan Yargıcı, yeni sezonda payet ışıltısıyla feminen bir ruha bürünüyor.

Yargıcı Uzun Payetli Etek Modeli 2016

Lacivert Uzun Payetli Etek: Yargıcı – Satın Al

Rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hazırladığı yeni sezon koleksiyonu içerisinde yer verdiği uzun payetli etek modeli ile yine gönüllerde taht kuruyor. Yargıcı uzun payetli eteği ekru tonlarında bluz ya da gömlek ile kombinleyerek stilinizi ortaya koyun ve klasik bir silüetten kurtulun. İşte size çabasız şık bir davet kombini.

Zamansız Siyah Payetli Etek

Gardıropların olmazsa olmazları varsa siyah payetli etek de işte onlardan biridir. Ani davetler için bir kurtarıcı niteliğinde olan uzun siyah payetli etekler klasikleşen stilleri ile zamansız parçaların başında geliyor.

Uzun Payetli Etek Modeli 2016

Uzun Payetli Etek: Sevilay Giyim – Satın Al

Sevilay Giyim koleksiyonundan seçtiğimiz siyah uzun payetli etekle sınırsız kombin yapma hakkına sahipsiniz. Pullu ve payetli işlemeler ile şıklık katılan balık etek, bel kemerindeki metal aksesuarı ile; sade bir gömlekle kombinlendiğinde bile göz kamaştırmanızı sağlayacak. Ancak stilinizi ortaya koymak istiyorsanız bizim gibi gold tonlarında bir bluz seçebilirsiniz. “Payet”e vurgu için ise yine pullu harika bir portföy çanta seçtik.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir