Sezonun Öne Çıkan Bol Pantolon Modelleri

Sezonun Öne Çıkan Bol Pantolon Modelleri

Bol Pantolon Modelleri

Ölçülü giyimi tercih eden kadınlar için, son yıllarda çıkan modeller ve markaların çokluğu, kombin seçeneklerini de fazlasıyla artırmakta. Etek ve elbise kombinlerinden sıkılan kadınların arayışlarından birisi de bol pantolon modelleri. Peki sezonun öne çıkan modelleri hangiler merak ediyor musunuz? İşte özel olarak hazırladığımız farklı birçok modeldeki bol pantolonlar.

Bol Pantolon Modelleri

Tesettürlü kadınlar için şıklık kadar rahatlıkta önemli. Bazen pantolon giyme rahatlığı, eteklerin ve elbiselerin önüne geçiyor. İşte tam da bu zamanda bol pantolon modelleri kurtarıcı olarak imdadımıza yetişiyor. Kumaş ve desen alternatiflerinde fazlasıyla model seçeneği bulunan bol pantolonların kombinlenmesi de oldukça eğlenceli.

Bol Pantolon Modelleri

Ölçülü giyimde her zaman ana kurallar var. Vücudu belli etmeyen ölçü, ilk ana kural. Bununla birlikte modellerin çok kısa ya da dikkat çeken detaylar da içermemesi gerekiyor. Seçtiğin bir bol pantolon modelini uzun tuniklerle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böyle bir kombinde tuniğiniz eğer tek renk ise uzun bir kolye takmayı unutmayın.

Bol Pantolon Modelleri

Bol pantolon modeli giymek istediğinizde nasıl bir stilde görünmek istiyorsunuz önce bunu düşünün. Sonrasında kombininizin diğer parçalarını buna göre ayarların. Spor bir stilde spor ayakkabılar ya da spor uzun hırkalar eşlik ederken, daha günlük yada klasik bir kombinde kumaş bol pantolonlar ve klasik tunikler eşlik edebilir. Özellikle kat kat giyimi seven kadınlara bol pantolonları kombinlerinde giymelerini öneriyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir