Sezonun Mükemmel Kalıba Sahip 5 Kaban Modeli

Sezonun Mükemmel Kalıba Sahip 5 Kaban Modeli

Koton Bensu Soral Kaban

Soğuk havalara karşı gardını alan mükemmel kalıba sahip 5 tescilli önerimiz var! Yumuşacık dokularının yanı sıra trendleri yansıtan renk ve desenleriyle sadece sıcaklığı değil, aynı zamanda şıklığı vadediyorlar. Gelin, ulaşılabilir markalardan radarımıza takılan kaban modellerini keşfedin.

Koton Gül Kurusu Kaban

Koton Kaban

Canlı Tonların Sıcaklığıyla Kabanlar

2019/20 Sonbahar – Kış koleksiyonları sadece kaşe dokularla değil, renk tonlarıyla da ısınıyor. Canlı renklerin trend havasıyla bütünleşen klasik dokudaki kabanlar, mükemmel kalıbıyla da kendine hayran bırakıyor. İster her daim günlük şıklığın bir parçası olsun ister ofisin vazgeçilmezi…

He-qa Kaban

Her Daim Oversize Siyahlar

Oversize parçalar, eğer mükemmel birer kalıba sahipse ondan cool’u yok! Tam da bu nedenle HE-QA markasının yeni sezonundaki genç parçalardan biri radarımıza takılıyor. Hem kuşaklı hem salaş haliyle stil sahibi olmak isteyenlere el sallayan bu parça kış mevsiminin en iyilerinden olmaya hazır. Siz siz olun soğuk havalarda iyi duruşa sahip siyah oversize bir kabanı dolaba eklemeden geçmeyin.

Yeni Sezon Peluş Kabanlar

Koton Mont
Benin Kaban

Peluş Şıklığı

Peluşlar, shearling ceketler, teddy montlar, kürkler ve dahası… 2019/20 sonbahar – kış koleksiyonlarında yumuşacık dokulu kaban tasarımları ön planda. Genel olarak sportif ve salaş duruşlarıyla karşımıza çıkan bu trendi mutlaka denemelisiniz.

Koton Ekose Kruvaze Kaban

Koton Kaban

Kruvaze Ekoselerle Renkli Kış

Kruvaze kaşe ceketlere hayat veren ekoseler, en şık görünümleriyle radarımıza takılıyor. Tek ya da iki düğmeli modelleriyle kendini gösteren tasarımlar, mükemmel duruşlarıyla ön planda. Siyah beyazın en asil tavrıyla sunulan ekose kaban Koton koleksiyonunda dikkatimizi çekiyor. İster bu markadan olsun ister başka, kruvaze kesim iki düğmeli ekoseli kabanlardan biri sizin olsun.

Ipekyol Kürk Yaka Kaban

Ipekyol Kaban

Kahve Kokulu Maksi Havalı Kaban

Bu kış kabanlardan kahve kokuları yükseliyor. Bunlardan biri de Ipekyol yeni koleksiyonunda ön plana çıkan kuşaklı tasarım. Oldukça minimal görüntüsü, yumuşacık dokusu ve kürk yakasıyla soğuk havalarda imdada yetişecek.

Ipekyol Fermuar Kapama Kaban

Ipekyol Kaban

Markanın koleksiyonunda farklı formlarda ve kahvenin çeşitli renklerinde birçok seçenek daha var. Kaban giyme sezonunun açıldığı şu dönemde mutlaka göz atmaya değer.

He-Qa Rüzgarlıklı Kaban - Koton Yakası Suni Kürklü Kaban

He-Qa Kaban
Koton Kaban

Koton’un 2019/2020 Sonbahar-Kış sezonunda reklam yüzü olan Bensu Soral’ın reklamlarda giydiği tüm ürünleri alışveriş sitemizin Bensu Soral Koton sayfasından kolayca satın alabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir