Sezonun İndirime Giren En İyi 3 Elbisesi ile 3 Kombin

Sezonun İndirime Giren En İyi 3 Elbisesi ile 3 Kombin

Desenli Yazlık Tesettür Elbise

2020 yazında yıldızı parlayan ve uzunca bir süre de bu parıltısını koruyacağa benzeyen mükemmel elbiseleri ile stil sahibi duruşunuzu ortaya koyabilirsiniz. Üstelik sezonun en sevilen elbiseleri en hesaplı seçimlerle yapmanız mümkün.

Yesiltopuklar.com’un önerileriyle alışverişlerinizi hesaplı ve trend şekilde yapmaya hazır mısınız? Mango 2020 yaz koleksiyonunda kaçırılmayacak indirimler başladı! Şimdi tesettürlü kadınların da rahatlıkla tercih edebileceği uzun elbise modelleri Mango koleksiyonlarında sizleri bekliyor. Fiyatıyla kaçırılmayacak bu harika 3 elbiseye gelin yakından bakalım.

Desenli Gömlek Elbise Modeli

Dinamik Gömlek Elbiseler

Mango 2020 yaz koleksiyonundan seçtiğimiz doğa desenli gömlek elbise şimdi cazip fiyat avantajlarıyla sizi beklerken stil dozu yüksek kombinler için de vazgeçilmez oluyor. Bu yaz mutlaka gardroplarınıza gömlek elbise ekleyin ve yaz sıcaklarında bu kurtarıcı parçanın tadını çıkarın.

Yeşil Tesettür Elbise Kombini

Romantik Siluet

Fırfır detaylarla nostaljik bir yolculuğa hazır mısınız? Uçuşan uzun elbiselerin fırfır detayları ile romantik bir siluet oluşturmanın şimdi tam zamanı.

Tesettür Turuncu Elbise Kombini

Şık Yazlık Stil

Yaz şıklığı için iki anahtar kelime söylemek gerekirse biri elbise diğeri terlik olurdu. Hem konforlu hem de şık bir görünüm için desenli şallarla kombini tamamlamayı deneyin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir