Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sezonun Favori Rengi Mint Yeşili Kombin

Sezonun Favori Rengi Mint Yeşili Kombin

Mint Yeşili Tesettür Kombin Önerisi

Sezonun Trend Rengi Mint Yeşili

2013 İlkbahar – Yaz sezonu koleksiyonlarında tesettür giyim markalarının en çok kullandığı renklerden biri de mint yeşili rengidir. Özellikle mint renginin soyut çizgilerle beyaz bir kumaş üzerindeki duruşu, temizliği ve berraklığı öne çıkartırken, hem de kibarlığı elit bir seviyeye taşıyan bu tasarım çağdaş bir yorumdur. Estetik ve geleneksel, klasik somut figürlerle ifade edildiği gibi, aynı zamanda çağdaş yorumlarla da moderniteyi temsil edebilir.

Biz farklı bir kombinasyonu arayan bayanlar için; mint rengindeki çizgileri taşıyan bu şık elbiseyi kombinliyerek, stil sahibi tesettürlü hanımlar için bir alternatif oluşturduk.

Labirenti andıran iç içe girmiş bu çizgili elbiseyi, yine beyaz peplum bir ceketle kullanabilirsiniz. Mint rengini birçok renkle kombinleyerek siz de farklı kombinler deneyebilirsiniz. Biz bu kombine en çok yakışan olarak, saks bir şal ve çantayı tercih ediyoruz. Böyle bir seçim soft bir görünüme ayrıca baskın bir karakter kazandıracaktır. Bunun yanında tesettürlü hanımlar kolsuz bir elbiseyi ceket ve pantolonla uygun hale getirebilirler. Önemli olan doğru parçalarla doğru bir şekilde kullanarak kombinlemektir.

Birçok bayan giyim markası, artık tesettürlü hanımlara yönelik birbirinden farklı ve birçok alternatifleri içeren, birbirinden güzel koleksiyonları sunmaktadırlar. Günden güne, tesettürlü hanımlar için ölçülü ve uygun kıyafetler üreten firmalar da çoğalmaktadır. Şık uzun elbiseler, tunikler ve bol pantolonlar artık her mağazada bulunabilmektedir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *