Sezonun En Sevilen Trendi Pançolar

Sezonun En Sevilen Trendi Pançolar

Burberry Panço Modelleri

Panço rahatlığı ve stil görüntüsü ile bütün dünyada kullanılan soğuklarda ve yağmurlu havalarda özellikle tercih edilen dış giyimler arasında. İklimin, mevsimin ve bulunduğu ülkenin konumuna, kültürüne göre özellikle etnik desenlerle pançolar her zaman rağbet görüyor. Ayrıca 2015 Sonbahar Kış trendleri arasında en çok ilgi gören pançolar, bu sezon altın çağını yaşıyor.

Roberto Cavalli Panço Modelleri

Pançolar bazı ülkelerde monoton bir battaniyeyi andırsa da bazı coğrafyalarda iklim şartlarına göre kadın ve erkek farketmeksizin kullanılmaktadır. Panço desenleri ile otantik ve mistik bir hava estirmekle birlikte, günümüzde çeşit çeşit modelleriyle tüm kadınların ilgisini çekiyor. Özellikle bu sezon pançolar Burberry ve Roberto Cavalli gibi dünya markalarında fazlaca dikkat çekti.

Burberry 2015 Panço Modelleri

Kumaş olarak yünlü kalın dokumaların şekilden şekile girmesi, gerek klasik gerek modernize edilerek farklı kalıplardaki pançoların beğeni toplaması bu sezon kaçınılmaz. Pançolar bir nevi dikişsiz naturel duygular yaşatan biraz da özgürlük tattıran bir havada.

Roberto Cavalli Panço Modelleri

Pançonuz ister battaniye havasında klasik formlarda sade ve püsküllü olsun isterse balıkçı yaka kalın yünlerle örülmüş olsun ya da bisiklet yaka, “V” yaka pançolar olsun kumaşlarının yanı sıra desenleriyle de anlam yüklüler. Pançolar Anadolu kilim figürlerinden kızılderili kültür imgelerine kadar, geniş bir görsel hazineye sahip. Dünyanın her yerinde pançolar kışlık kıyafetin olmazsa olmaz bohem bir kıyafet niteliğinde.

Burberry Panço Modelleri

Yorumlar

“Sezonun En Sevilen Trendi Pançolar” için bir cevap

  1. Zülbiye özdemir dedi ki:

    Merabalar lütfen hardal rengi panço nasıl dikiliyor videosunu yayınlayabilir misiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir