Sezonun En Sevilen 7 Kaz Tüyü Yelek Modeli

Sezonun En Sevilen 7 Kaz Tüyü Yelek Modeli

Bihter Koç Siyah Şişme Yelek Kombini

Soğuk havaların esas oyuncusu kaz tüyü yelekler, en albenili görünümleriyle sezonda yerini aldı. Kimi parlak rugan dokularıyla kimi kürklü kapüşonuyla kimi de oversize kesimleriyle… Gelin 2019/20 sonbahar – kış koleksiyonlarının en sevilen 7 kaz tüyü yelek modeli ile tanışın.

Touche Rugan Şişme Yelek

Touche Prive 2019-20 Sonbahar/Kış

Rugan Parlaklığı Göz Alıyor

Kombinlerde baş rol oynamaya hazır kaz tüyü yelekler, rugan parlaklığıyla göz kamaştırıyor. Havalı bir duruşa sahip olan bu parça, tek başına soğuk havalara karşı gardını alıyor. Touche Prive‘ın yeni sezonunda da karşınız çıkacak bu parça, uzun boyu, bel kemeri ve kapüşonuyla oldukça genç, oldukça ikonik.

Zeynep Karadeniz Hazaa Official Beyaz Şişme Yelek

Zeynep Karadeniz: Şişme Yelek – Hazaa Official

İnci Beyazının Zarifliği Zirvede

2019/20 sonbahar – kış koleksiyonlarının dış giyim ürünlerinde inci beyazın yeri bir başka. Oldukça zarif ve elegan bir görünüm sağlayan bu renk, kaz tüyü yeleklerde de kendini gösteriyor. İnstagram’ın sevilen isimlerinden Zeynep Karadeniz’in kombininde göze çarpan Hazaa Official‘ın yeni sezon yeleği, en sevilenlerden biri olmayı başarıyor.

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış Şişme Yelek

Kayra 2019-20 Sonbahar Kış

Kürklü Kapüşonlar Çok Popüler

Kaz tüyü yeleklerde, kürklü kapüşonların yeri bir başka. Sadece bu detay için bile birçok kişide sahip olma isteği uyandırıyor. Kimi zaman oldukça renkli çoğu zaman siyahın asaletiyle karşımıza çıkan kürkler, kaz tüyü yeleklere şık bir boyut kazandırıyor. Kayra‘nın yeni sezon koleksiyonunda da rastladığımız siyah, kürklü kapüşonu olan yelek de en sevilenlerden…

Zara 2019-20 Sonbahar Kış Beyaz Oversize Şişme Yelek

Zara 2019-20 Sonbahar Kış

Oversize Kesimlerin İkonik Havası

Büyük, geniş ve olabildiğine XL… Yeni sezonda ikonik bir stile sahip olmanın yolu, oversize dış giyim ürünlerinden geçiyor. İt-girl’lerin çoktan denemeye başladığı ve sezon sonuna kadar daha çok göreceğimiz beyaz oversize yeleklerden biri Zara‘nın koleksiyonunda yer alıyor.

Mango 2019-20 Sonbahar Kış Kapitoneli Şişme Yelek

Mango 2019-20 Sonbahar Kış

Kurtarıcı Kısa Kesimler

Kaz tüyü yeleklerin bel hizasında biten modelleri de kibar görünümleriyle sevilen parçalardan oluyor. Sonbaharın ılık havalarında etek ve elbiselerle; kışın soğuklarında kaban ya da ceketlerin içine tercih edilen bu parçalar birçok markada olduğu gibi Mango‘nun koleksiyonunda kendini gösteriyor.

Armağan Giyim Şerit Detaylı Kapitone Yelek

Armağan Giyim 2019-20 Sonbahar Kış

Şimdi Kapitone Devri

Yeni sezonun en popüler parçalarından biri, kapitone yelekler. Şişme yeleklerin bir tık kilolu göstermesinden şikayetçi olanlar için imdada koşan bu tasarımlar, yumuşacık kaz tüyü dokularıyla çok seviliyor. Armağan Giyim‘in yeni sezonunda da uzun boyuyla karşımıza çıkan kapitone yelekler, tesettürlü kadınlar göz kırpıyor.

Defacto Dik Yaka Uzun Şişme Yelek

Defacto Şişme Yelek

Sportiflik Kazandı

Günlük giyimin en konforlu yelekleri, dolapların da en sevileni oluyor. Defacto‘nun ‘modest’ koleksiyonunda yer alan diz boyundaki sportif parçalar da bunlardan biri. Hem uygun fiyatlı hem sportif yelekler, tesettürlü kadının kombininde vazgeçemediği tunikler, kazaklarla da çok iyi bir ikili oluyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir