Sezonun En Keyifli Parçalarıyla 4 Şehre Dönüş Kombini

Sezonun En Keyifli Parçalarıyla 4 Şehre Dönüş Kombini

Mango Tesettür Gömlek Modelleri

Yaza elveda demeye hazırlananlar için şehre dönüş vakti geldi.

Eğer tatil modundan çıkıp şehrin yoğun temposuna ayak uydurmakta zorlanıyorsanız motivasyonunuzu arttıracak renkli ve stil sahibi kombinlerle bunu sağlayabilirsiniz.

Mango Tesettür Gömlek Modelleri

Renklerin psikolojimiz için büyük bir etken olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden yaza merhaba demenin üzerimizde oluşturduğu baskıdan sıyrılmak için yine renklerden yardım alıyoruz. Portakal çiçeği rengi, mercan, turuncu, pembe ve şeftali… Hepsi kombinlerimizin enerjisini arttırmak için bizi bekliyor.

İşte yeni sezonun en keyifli parçalarıyla şehre dönüş kombinleri ve en keyifli tesettür kombin önerileri.

Pembe Tesettür Gömlek Kombini

Mango Gömlek
Mango Trençkot
Mango Pantolon
Mango Çanta
Mango Ayakkabı
Normcore Şal

Pembenin Yükselişi

Hem enerjiyi hem de sevmeyi temsil eden pembe hiç bu kadar ön planda olmamıştı. Öyle ki ofis kombinlerinden akşam davetlerine, hafta sonu kombinlerinden casual görünümlere kadar her stilde kendine yer bulan pembe şehre dönüş için de en keyifli eküriniz olabilir.

Kırmızı Desenli Tesettür Gömlek Kombini

Mango Bluz
Normcore Şal
Mango Çanta
Mango Sandalet

Renkleri Harmanlayın

Evet belki o bodem salaş elbiselerin konforundan biraz uzaklaştık ama bu demek değil ki sıkıcı parçalara adapte olmak zorundayız! Şimdi şehre dönüş için enerjinizi yükseltecek renkleri harmanlayın.. Kırmızı ile yeşilin yüksek enerjisini beyaz ile nötrleyin ve şehirde yaz sonunu kutlamaya hazırlanın.

Turuncu Desenli Tesettür Gömlek Kombini

Mango Bluz
Mango Etek
Normcore Şal
Mango Çanta
Mango Ayakkabı
Mango Küpe

Portakal Çiçeğinin En Vurucu Hali

Portakal çiçeğinin daha görür görmez ferahlık hissi verdiği bir gerçek. İşte bu hisse çokça ihtiyacımız olan şehre dönüş zamanında turuncu tonlarında gömlekleri beyaz etek yada pantolonlarla tamamlayabilirsiniz. Biraz daha şehirli çizgisini vurgulamak için minik topuklu ayakkabılar kullanın.

Tesettür Ofis Kombini 2023

Mango Gömlek
Mango Etek
Normcore Şal
Mango Bileklik
Mango Çanta
Mango Ayakkabı

Şehre Zirvede Dönüş

Her şeyin bir zamanı olduğuna inananlar ve tatili çoktan geride bırakıp tam bir motivasyonla şehre adım atanlar için net renkleri en iyi parçalarda kullanarak zirvede kombinler yapma zamanı! Sizin çoktan tatil modundan çıktığınızı ve doyasıya bir tatil sonrası iş temposuna hazır olduğunuzu düşünürsek zirve parçaların tam da sizlik olduğunu söylemeliyiz. Beyaz süper kesim bir gömlek ve stil dozu yüksek bir etekle bu görünümü hemen yakalayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir