Sezonun En İyi 10 Desenli Şal Modeli

Sezonun En İyi 10 Desenli Şal Modeli

Fresh Scarf Desenli Şal

Minimalleşen kıyafetlere neşe katmaya gelen desenli şallar, sezonda baş rolü oynadı. Cool havasını hiç bozmayan çizgilerden rengarenk çiçek açan şallara; sofistike ruhu koruyan safari desenlerden vahşi doğaya hakim zebra desenlere… Gelin bu sezona damga vuran en iyi 10 desenli şal modeli ile tanışın.

Fresh Scarfs Çiçek Desenli Şal

Aybüke Nur Demirci Özkul: Fresh Scarf Şal

Sportif Çiçekler

Desenli şalların çiçek açan güzelliğine, bu sezon hepimiz şahit olduk. Her markanın özenle tasarladığı bu neşeli baskılar, bir yandan enerjimizi yükseltirken bir yandan da tesettür kombinleri renklendirdi. Özellikle pamuklu dokularla kendini bulan çiçeklerin sportif tavrı ilgi gördü.

Tuva Zikzak Çizgili Şal

Tuva Şal: Satın Al

Zik-Zak

Sezonun en yıldız desenli şallarından biri, renkli zikzaklar… Geometri oyunun seven tasarımcıların zıt çizgileri bir araya getirerek yakaladığı görünümü bu yıl çok ama çok sevdik.

Cardion Sarı-Siyah-Beyaz Şal

Hülya Aslan: Cardion Eşarp Şal

Kontrast Bloklar

Sarı – siyah ya da siyah – beyaz… Kontrast renklerin blok desenlerle buluştuğu şal tasarımları, bu sezon kombinleri tek dokunuşla cool bir şıklığa dönüştürmek isteyen tesettürlü kadınlar için vazgeçilmez oldu.

Qef Siyah Beyaz Çizgili Şal

Ebru Sever Türk: Qef Official Şal

Kurumsal Çizgi

Siyah bir zemin üzerinde yol alan incecik beyaz çizgiler, sezon boyunca kurumsallığı sevenlere göz kırptı. Özellikle ofis stiline biraz olsun hareket katmak isteyenlerin yıldız parçası…

Maviden Motif Desenli Şal

Şule Çelik: Maviden Scarf Şal

Motif Desen

Geçmişin motiflerini geleceğe modern dokunuşlarla taşıyan markalar, sezonun en iyi desenini taşımaya yardımcı oldu. Minimalist görünümlerin çok sevdiği bu mikro baskılar, sadeliği koruyarak şıklığı yansıtanlardan oldu.

Levidor Zebra Desen Şal

Zeynep Karadeniz: Levidor Şal

Zebra Desen

Vahşi yaşamı sokağa en iyi yansıtan desenlerden olan zebra baskılar, siyah – beyazın asaletiyle karşımıza çıkıyor. Kıyafetlerde fazla tercih edilmeyen ancak şallarda yıldız görünümlere oynayan bu baskı, sezonun en iyilerinden.

Tuva Çiçek Desenli Şal

Tuva Şal: Satın Al

İddialı Çiçekler

Çiçeklerin binbir çeşidi 2019 yazında şal modellerinde karşımıza çıktı. Özellikle sezonun canlı mercan renginin izlerini taşıyan çiçekler, şık dokulu kumaşlarla kombinleri tek başına harekete geçirdi.

Shantuq Desenli Şal

Mine Karakoç: Shantuq Official Şal

Okyanus Esintileri

Geometrik, çizgili ya da çiçekli… Okyanus renklerinin yansıdığı şal modelleri kombinlere hem huzur getirdi hem de naif bir şıklık.

Req Desenli Şal

Hülya Aslan: Req Official Şal

Safari Görünüm

Kahvenin açıktan koyuya birçok tonuyla buluşan desenli şallar, sezonun favorisi safari tarzıyla karşımıza çıktı. Vahşi desenlerden geometri oyununa kadar farklı baskılarla tasarımlara yansısa da kahvenin tonlarıyla vahşi yaşamın izlerini kombinlere taşımayı başardı.

Five Scarf Desenli Şal

Ayşenur Yıldız: Five Scarf Şal

Güneş Işığı

2019 yazında olduğu gibi 2019 sonbaharında da peşimizi bırakmayan sarı ve tonları, şal desenleri oldukça ön planda. Çizgi, çiçek ya da köşeli formlarla karşımıza çıkan sarı baskılar, en iyiler listesinde yerini aldı.

Halima Aden Desenli Şal

Halima Aden: Satın Al   /  Halima Aden: Satın Al

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir