Sezonun En Güzel 8 Açık Renk Kaban Modeli

Sezonun En Güzel 8 Açık Renk Kaban Modeli

Tesettür Kaban Modelleri 2020

Açık renklerin kış mevsiminde kullanımı ile ilgili tüm bildiklerinizi unutun! Çünkü yeni sezonda neredeyse tüm parçalara yansıyan beyazlar, açık griler ve bej tonları kombinleri esir alacak…

Dondurucu soğuklar aralık ayı ile birlikte kapımızı çaldı ama bundan daha soğuğu varsa o da açık tonların iç ürperten tonlarını kombinlere yansıtmak olabilir! Ama gözünüz korkmasın yeni sezonda açık renkleri kombinlere nasıl uyarlayacağınızı sizin için mercek altına aldık! İşte sezonun en güzel açık tonlara sahip 3 kaban modeli ile 3 farklı tesettür kombin önerisi.

Tesettür Kaban Kombinleri 2020

Hem Şık Hem Sportif Görünüm

MAX&Co 2019-2020 kış koleksiyonundan seçtiğimiz bej rengindeki belden bağlamalı kaban soğuk kış günlerinde dahi stilini geri plana atmayanlar için en iyi seçim olabilir. Tüylü kapüşonu ile dondurucu soğuklarda kurtarınız olacak bu soğuk tonlardaki kabanı sıcak tonlarda uzun eteklerle kombinleyebilir, topuklu mat deri botlarla spotif/şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tesettür Kaban Modelleri 2020

Puf Görünümlü Kabanlar

Sportif stili benimseyenlerin vazgeçilmez kaban modeli arasında yer alan puf montlar ve kürk kumaşlı kabanlar Maxmara 2020 kış koleksiyonunda biraraya geliyor. Bej rengindeki bu montun stil dozunu arttırmak için yine bej tonlarında pantolon ve botlarla kombinlemeye ne dersiniz?

Tesettür Kaban Kombinleri 2020

Minimal Kolejli Stili

Minimal duruştan vazgeçmeyenlerin tercihi olabilecek açık gri tonlardaki MaxMara uzun palto modelini sezonun öne çıkan trendi kolejli stili ile harmanlayın. Soğuk ve açık tonlarda parçalarla hazırladığınız kombinleri en az bir parçadaki sıcak tonla destekleyebilirsiniz. Bu kombinin iç ısıtan parçası ise kırmızı yün şal oluyor!

Tesettür Kaban Modelleri 2020

Kabanlara Alternatif Hırkalar

Kabanlara alternatif olarak en az kaban kadar sıcak tutan yün hırkalar hem dokuları hem de modelleri ile kış aylarının vazgeçilmezi oluyor. Alpaka yün uzun hırkayı ön plana taşımak için ihtiyacınız olan renk baştan aşağı siyah! Evet böylesine nasif ve stil sahibi hırkayı ön plana çıkarmak istiyorsanız içinizden siyah kazak ve etek/pantolon tercih edebilirsiniz.

Tesettür Kaban Kombinleri 2020

Kürk Sokağa Taştı

Açık tonların en derecesi yüksek rengi sütlü kahve olsa gerek! Bu tonu en iyi gösteren sezon parçası ise Exquise 2020 kış koleksiyonundan seçtiğimiz kaban olduğundan eminiz! Kürk detayları ile kış mevsiminin gözde parçası olan kabanı yine bej tonlarıyla kombinleyebilirsiniz.

Tesettür Kaban Modelleri 2020

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir