Sezon Trendlerini Öğrenin Paltonuzu Seçin!

Sezon Trendlerini Öğrenin Paltonuzu Seçin!

Sezon Trendlerini Öğrenin Paltonuzu Seçin

Yıldızı yüksek palto tasarımlarının en doğal halleri, gereksiz ihtişamdan bir o kadar uzak. Bununla beraber kimi zaman baskın enerjileri, kimi zamansa yalın görünümleriyle ilham veriyor. Desenlerin bin bir halinden yumuşacık dokulara, havalı pelerinlerden maksi boy paltolara… Bu kış fazlasıyla işinize yarayacak tüyolarla hazırladığımız yazımızda, sezon trendlerini yansıtan paltoları keşfedeceksiniz. İşte paltolarda seçim zamanı!

Sezon Trendlerini Öğrenin Paltonuzu Seçin

Ekose Palto – Satın AL

Ekoseden Çizgiye Desenini Seç

Koyu renklerin, sade tasarımların hakimiyetindeki kışa zaman zaman hareket katmak gerek. Bunun için de sezonun öne çıkan desenlerini işleyen paltolara dolapta yer açmalı. Floral, geometrik, ekose ve onlarca favori desenlere bir şans vermek gerekiyor. Farklı yorumlamalara açık olan desenli paltolar, yüksek modaya adım atmanız için sizleri bekliyor. Desenler arasından bir seçim yapmanız gerekirse, bu muhakkak ekose olmalı. Ekosenin trend haline, onlarca natürel tonlar eşlik edince ortaya çıkan enerjik görünüm ruhunuzu harekete geçirecek.

Sezon Trendlerini Öğrenin Paltonuzu Seçin

Kışa Gençlik Kuşatması

Kışın ısı derecesi aşağı düşse de sıcaklığı arttıracak parçalar imdada koşuyor. Renk bloklarıyla tasarlanan paltolar, en sevilenler arasına giriyor. Birden fazla renk ya da tonla dinamizmi zirveye çıkan paltolar, trendleri kuşatıyor. Gençliğin dinamizmi de paltolara yansıyor, kışın enerjisi arttıkça artıyor. Armalar, yazılar, renkli kürkler tam da tutku dolu bir kombin için gerekenler.

Sezon Trendlerini Öğrenin Paltonuzu Seçin

Pelerin Palto – Satın AL

Şıklığı Hapseden Pelerinler

2017 sezonunun tutku uyandıran paltoları, pelerinler. Romantik tavırları, şık duruşları ve havalı silüetiyle muhakkak stilinize uyarlamanız gereken parçalar, sıcaklıkla beraber konforu da hapsediyor. Farklılıklarıyla cezbedecek pelerin tasarımlar, soğuk havalara sevgi katıyor.

Sezon Trendlerini Öğrenin Paltonuzu Seçin

Uzun Kaşe Palto – Satın AL

Maksi Boy & Big Size Paltolar

Anahtar parça haline gelen, olmazsa olmazlar arasına adını kazıyan maksi boy, big size paltoların popülaritesi oldukça yüksek. Daha birçok sezon adını trendlerden düşürmeyecek bu paltolara yatırım yapmak en doğrusu. İşlevsel olduğu kadar yalın ve kullanışlı renkleriyle üzerinizden düşmeyecek uzun boy, bol kesim paltolar, soğuk havalara sıcaklık, stile şıklık, günlük yaşama da konfor katıyor.

Sezon Trendlerini Öğrenin Paltonuzu Seçin

Şişme Palto – Satın AL

Sarılası Pofuduk Tasarımlar

Soğuk kış günlerinde evin sıcaklığını, üzerimizden battaniyeleri bırakıp dışarı çıkmak bir hayli zor oluyor. Tam da bu düşüncedeki kadınlar için pofuduk montlar imdada yetişiyor. Neredeyse bir yorgan hissi veren parçalar, yumuşacık dokularıyla iç ısıtıyor. Bir o kadar da trend olan pofuduk montlar, dolapların olmazsa olmazlarından.

Sezon Trendlerini Öğrenin Paltonuzu Seçin

Kürk Yaka Palto – Satın AL

Paltolarda Kürk Vazgeçilmezliği

En sıradan paltoyu bile biranda bambaşka bir hava katan kürkler, en çok detaylarda hayat buluyor. Baştan aşağı kürk bir paltonun iddiasından ziyade, yakalara, kapüşonlara ya da kollara ayrıntı olarak takılan kürkler cazibesini koruyor. Sıcacık kış günleri için iyi bir alternatif olan kürklü paltolar, dolaplara girmek için can atıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir