Sezon Trendi Shacket Ceket Nedir? Nasıl Kombinlenir?

Sezon Trendi Shacket Ceket Nedir? Nasıl Kombinlenir?

Ekoseli Gömlek Ceket 2021

Şu sıralar nereye baksak gördüğümüz shacket ceketler farklı parçalar sayesinde değişim göstererek ne kadar çok yönlü olduğunu kanıtlıyor. Klasik bir görüntü ya da daha casual… Sadece bir araya geldiği parçalar bunu belirleyebilir.

Huemve Kahverengi Çift Cepli Gabardin Ceket - Şeyda Ateştepe

Huemve Ceket

İlk bakışta son derece sportif bir havaya sahip olması, şık bir görünüme eşlik edemeyeceği yanılgısını yaşatsa da, bir araya geldiği parçaların oluşturduğu etkiyle anında algıyı da değiştiren shacket ceketler 2021 sonbaharının zirve parçalarından biri.

Gömlek Ceket Kombinleri

  • Kombin Detayları
Miss İpekyol Ceket
İpekyol Bot
İpekyol Çanta

Ekose desenlisi, uzunu-kısası, kazayağı desenlisi, kalını ya da incesi… Her versiyonunu görmeye hazırlandığımız shacket ceketleri şimdi yakından tanıyalım!

Cepli Gömlek Ceketler

Koton Gömlek Ceket

Shacket Ceket & Jean

Shacket ceketlerin en çabuk akla gelen ve en eforsuz kombinleme şekli hiç şüphesiz jean ve sneaker’lar oluyor. Jean ve sneaker’lar eşliğinde, gün içinde sıkça kullanmak mümkün.

Gömlek Ceket Modelleri

Koton Shacket Kaban
Koton Shacket Ceket

Shacket Ceket & Eşofman

Pandemi süreci boyunca eşofmanlarla kurduğumuz bağı bir kerede koparmak mümkün değişken bu bağı bu şekilde sportif bir görünümün parçası haline getirmeniz de hiç zor değil. Shacket ceketleri eşofmanlarla kombinleyerek stil dozu yüksek bir konfor elde edebilirsiniz.

Tesettür Gömlek Ceket Kombin

  • Kombin Detayları
Twist Ceket
Mango Elbise
İpekyol Bot
İpekyol Çanta

Shacket Ceket & Elbise

Elbise ve çizmeler kış aylarının en başarılı ikilileri arasında yer almıştır her zaman. Bu çifti uzun shacket tarzı gömlek ceketle taçlandırmak ise trendi uygulamanın en basit hali.

Ekose Gömlek Ceket

Happiness İst. Ceket

Shacket Ceket & Triko Kazak

Gömlek ceketlerin en çok yakıştığı parçalar arasında triko kazaklar geliyor. Ancak bunu denemek için havaların serin olduğu bir günü değerlendirmekte fayda var. Shacket ceket, triko kazaklar ve geniş paça pantolonlarla harika bir uyum yakalayacak hiç şüphesiz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir