Sezon Trendi Pileli Etek Modelleri

Sezon Trendi Pileli Etek Modelleri

Pileli Etek Modelleri

Pileli etek modelleri 2013 – 2014 Sonbahar Kış etek trendleri arasında geliyor. Özellikle pileli etekler, çalışan kadınların tercihi olmakta. Rahat kullanımı ve şık duruşu ile, modern ve şehirli kadınların her sezon favori etek modeli olmaya devam ediyor.

Romantik ve feminen ruhu temsil eden pileli etekler, zarif duruşu elagan tarzı ile hanımların tercihi olmakta. Mevsim ne olursa olsun bu zarif etek modelinden asla vazgeçemiyoruz. Şehrin yorucu ve yoğun temposunda rahat kullanımı ve şıklığı ile bu sezon pileli etek trendi daha da artmakta.

Sadelikten ve zarafetten vazgeçemeyenlerden iseniz, gardrobunuzda bu kışın trendi olan bu zarif etek modelini mutlaka bulundurmalısınız. Özellikle kombin yapmakta size kolaylık sağlayacaktır. Tek renk bir ceket ya da zarif tek renk bir gömlekle pratik bir kombin yapabilirsiniz. Zarif bir topuklu ayakkabı ve şık bir çanta ise kombininizi tamamlayacak en önemli aksesuarlar.

Pileli Etek Kombini

Ofis stiliniz için pileli etekler enerjik yansıması ile iş hayatınızda kolaylık sağlayacaktır. Özellikle sezonun trendi olan ekose bir gömlek ve pileli bir etek kombininizle sezonun stilini yansıtabilirsiniz. Üzerine tercih edeceğiniz şık sade bir şal estetik bir algı yaratacaktır.

Soğuk kış günlerinde pileli eteğinizi blazer ceketlerinizle de kullanabilirsiniz. Ayrıca balıkçı yaka basic trikolarınızla da şık bir duruş sağlayabilirsiniz. Böyle bir kombinde size önerimiz zarif bir kemer kullanmanızdır. Bu sayede boyunuz daha uzun görünecektir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir