Sezon Trendi Bordo Nasıl Kombinlenir?

Sezon Trendi Bordo Nasıl Kombinlenir?

Mimya Tesettür Elbise ve Kap Modelleri

Elbise ve Kap: Mimya

İhtişam dozunu romantizmle harmanlayan bordo, hayal dünyasına gerçeklik katıyor. Her haliyle çekim alanı oluşturacak bordo, stilinize karakter kazandıracak en doğru parçalara da zemin hazırlıyor.

Kadifeden süete, ipekten şifona farklı kumaşlarla farklı boyutlar kazanan tutkulu renk, sezonun kusursuz parçalarını ele veriyor.

Mimya Tesettür Elbise ve Kap Modelleri

Elbise ve Tunik: Mimya

Yanına aldığı diğer güçlü tonlarla bambaşka havaya kapılan bordonun tesettür kombin yelpazesi de oldukça geniş. Yükselen sezon trendi bordo tasarımlar nasıl kombinlenir, gelin göz atın.

Bordo Tesettür Kombinleri 2016

Kadife ve Süet Kombinlerle Parlak Fikirler

Yeni sezonda bordoyla beraber yükselişe geçen en parlak fikir, kadife ve süet tasarımlar. Yumuşacık dokularıyla parlayan yıldızlar haline gelen bu kumaşlara bordonun kattığı cazibe göz ardı edilemez. Kusursuz tasarımlarla birleşen bordo kadife parçaları, dış giyimden pantolon eteklere ve hatta aksesuarlara kadar göreceksiniz. Bu parçaları baştan aşağı aynı kumaşlarla kombinleyebileceğiniz gibi kalın dökümlü krepler ve deriyle bütünleştirebilirsiniz. Kadife bordonun yanına kırmızı tonları, siyah, zümrüt ya da gece mavisi oldukça yakışacak.

Bordo Tesettür Kombinleri 2016

Bordo Elbiselerle Gündüzden Geceye Geçiş

Sezonun tutkulu rengi bordoyu elbiselerde daha bir seveceksiniz. Gündüzden geceye uyarlanabilir haliyle kreatif fikirlere imza atacak bu parçalarla güçlü tesettür kombinler oluşturun. Bel vurgusu yapan etek kısmı kloş tasarımlar fazlasıyla zarif stillerin baş kahramanı. Camel aksesuarlarla daha natürel gündüz kombinleri, siyah zarif bütünlemelerle gece şıklığına uyarlamanız da bir o kadar kolay olacak.

Bordo Tesettür Kombinleri 2016

Bordo ve Gri Tonların Birlikteliği

Sonbaharın serin havasında ısıyı yükseltecek bordo trikoların yeri apayrı. Bu tasarımların yine triko eteklerle bir araya gelmesi de trendi ikiye katlıyor. Bordo ve grinin yakın arkadaşlığını trikolarla tam anlamıyla pekiştirebilirsiniz. Yüksek modaya hitap etmekle birlikte mevsime enerji katacak bordo ve gri trikoların yakın teması güçlü stiller için baş rolü oynuyor.

Bordo Tesettür Kombinleri 2016

Bordonun Yakıştığı Renkleri Keşfedin

Bordonun bir arada fazlasıyla yakıştığı renkler kombinlerde güç kazanıyor. Grinin yanı sıra hardal, camel, sarı, ekru gibi tonlar muhteşem bir uyuma önayak olacak. Bordo etek, hardal trikolar ve ikiliyle tamamlayacağınız siyah ayakkabı ve aksesuarlar kolay kombinler oluşturmanızda yardımcı olurken stil oyunlarına imkan tanıyacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Sezon Trendi Bordo Nasıl Kombinlenir?” için bir cevap

  1. Zeynep dedi ki:

    Super

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir