Seyahat Stillerinin En Sevilen 5 Parçası

Seyahat Stillerinin En Sevilen 5 Parçası

Lefzen Ekru Desenli Ferace Takım

Tatil sezonunda seyahat stillerinizin ‘it’ parçası olmaya aday 5 parçayı belirledik! Yüksek modayla işbirliği yapan tasarımlar, lüks algısına konforu katarak rahat ettirmenin peşine düşüyor. Sıcaklara aldırış etmeden rotasını serin sulara çeviren kıyafetler, iki kelimeyle ‘kusursuz’ ve ‘eforsuz’…

Pastela Lacivert Tam Boy Elbise

Lacivert Elbise – Pastela: Satın Al

Rotayı Cool’luğa Çeviren Parça: Çizgili Elbise

Dünün, bugünün ve yarının kısacası bütün sezonların en sevileni çizgili elbiseler, tatilde enerjinizi zirvede tutacak. Seyahat stillerinin en sevilen parçası olan bu tasarımlar, şık olma arzusuyla konforun kurallarını yeniden yazıyor. Kırmızı – beyaz, siyah – beyaz, mavi – beyaz gibi renklerle öne çıkan ikililer tatil beldelerinde cool’luk çizgisini zirveye çekecek.

Benin Siyah Doğal Kumaşlı Desenli Tulum

Desenli Tulum – Benin: Satın Al

Sezonun En Popüler Parçası: Çiçekli Tulum

Sezonun en popüler parçaları arasına hızlı bir giriş yapan tulumlar, genişleyen kalıplarıyla ve enerji dolu desenleriyle seyahat stillerinin en sevileni olmayı başarıyor. Bir elbise olmadığını ancak giyenin anlayacağı bolluktaki tasarımlar, yazın en sevilen çiçekleriyle botanik bir bahçeye dönüşüyor. Desenlerindeki renkleriyle de birçok parçayla uyum sağlayan parçalar, eforsuz kombin seçenekleriyle olduğu gibi konforuyla da öne çıkıyor. Trend, şık, rahat ve pratik bu parçanın listeleri sarsmasına şaşmamalı…

SÜMEYRA YILMAZ TASARIM Mavi Çizgili Bol Elbise

Bol Elbise – Sümeyra Yılmaz: Satın Al

Sıcak Günlerin En Serin Fikri: Akışkan Elbise

Vücuda asla değmeyen formlarıyla sıcak günlerde en serin fikir olan akışkan elbiseler, dökümlü duruşlarıyla ilgi odağı. Yüksek modanın da gündeminde olan bu ‘oversize’ parçalar, seyahat stillerinin de olmazsa olmazı. Floral baskılar, yaprak desenler, geometri oyunları ve dahası… Özgürlüğü vadeden sevilen elbiseler, tek parça konforunu sunmasıyla eforsuz unvanını kanıtlıyor.

İnşirah Pudra Lacivert Tunik & Pantolon İkili Takım

Tunik & Pantolon İkili Takım – İnşirah: Satın Al

Yazın Kurtarıcısı: Desenli Bol Pantolon

Yazın kurtarıcı parçası bol pantolonlar, farklı denklemleriyle tesettürlü kadının çekim alanına giriyor. Tuniklerin, gömleklerin rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlar, desenli görünümleriyle seyahat stillerine adapte oluyor. Bir beyazı, bir siyahı ve bir desenlisiyle tüm yazı geçirebileceğiniz bol pantolonlar, tatil bavullarının olmazsa olmazı.

Elif ESER Beyaz Duple Paça Pantolon ve Beyaz Tunik Modelleri

Beyaz Pantolon – Elif Eser: Satın Al

Tatili Hissettiren Stilin Baş Rol Oyuncusu: Beyaz Kıyafetler

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi olan beyaz tasarımlar, 2018 sezonunda yıldızını daha bir parlatıyor. Hem de sadece kombindeki tek bir parçada değil. Şimdilerde moda, baştan aşağı beyaz bir görünüme bürünmek. Maksi boy beyaz bir elbise, beyaz pantolon – beyaz tunik ikilisi, beyaz gömlek – beyaz etek kombini, kısacası beyazın beyazla birlikteliği… Seyahat stillerinin en ferah görünümü olan beyazların her halini dolaplara ve tatil bavullarına eklemeyi unutmayın.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir