Sevda Kuşun Kanadında “Zafer’in Yeni Hedefi”

Sevda Kuşun Kanadında “Zafer’in Yeni Hedefi”

Sevda Kuşun Kanadında Zafer’in Yeni Hedefi

TRT 1’in sevilen dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında 15. bölümü ile Cuma Akşamı ekranlara gelecek.

Türkiye’nin 70’li yıllarını anlatan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında’nın 15. bölümünde Ömer’in Zafer Erbay ile amansız mücadelesi ekranlara gelecek.

14. bölümde Arif’i öldüren ve Ömer hakkında infaz emri veren Zafer’in karşısına Başbuğ çıkmış ve derhal Ömer’in serbest bırakılmasını istemişti. Başbuğ’un bu isteği, Zafer’in hiç hoşuna gitmez. Bir yandan da Başbuğ’u karşısına almak istemeyen Zafer, isteksiz bir şekilde telefonu kaldırır ve Ömer’le ilgili son kararını Bekir’e bildirir.

Sevda Kuşun Kanadında Zafer’in Yeni Hedefi

Ömer, Solaklı’nın Mekanında

Ömer, kendisine tuzak kuran babasının eski arkadaşı Solaklı’nın mekanına gider. Amacı, Solaklı’dan hesap sormaktır. Ancak önce Solaklı’nın Zafer’in adamı olup olmadığını öğrenmek zorundadır… Bunun için Solaklı’ya bir tuzak kurmaya karar verir.

Planları teker teker bozulan Zafer iyice çıldırmıştır. Bekir’e talimat vererek mahalleye baskın düzenletip herkesi içeri attırma talimatı vermiştir. Hüsnü ise Zafer’e olan öfkesini anlatmanın fırsatını arar.

Sevda Kuşun Kanadında

Işık ve Tümay, Zafer’e Karşı…

Zafer’in işlediği günahlar özel hayatı ve ailesini darmadağın etmiştir. Nesteren’le arası bozulmuş, Tümay bunalıma girmiş, yeğeni Işık ise evi terk ederek gazeteci Leyla’nın evine sığınmıştır. Işık, Zafer’den anne ve babasının intikamını almak için Ömer’le işbirliği yapmaya karar verir.

Sevdiği adamın babası tarafından öldürüldüğü gerçeğini bir türlü kabul edemeyen Tümay ise bunalımdadır. Bileklerini keserek intihar etmek ister ancak başarılı olamaz. Babasına olan nefreti her geçen gün büyümektedir. Sonunda ölümcül bir plan yapmaya karar verir…

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan’ın, yönetmenliğini Ayhan Özen’in, başrollerini Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Sevtap Özaltun, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı dizi, 25 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir