Sevda Kuşun Kanadında Yeni Sezona Damga Vuracak!

Sevda Kuşun Kanadında Yeni Sezona Damga Vuracak!

Sevda Kuşun Kanadında Yeni Sezon

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutan Sevda Kuşun Kanadında, yeni sezonun ilk bölümü ile 30 Eylül Cuma günü, saat 20.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşuyor.

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan‘ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen‘in, başrollerini Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Yavuz Bingöl, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı dizinin senaryosunu ise Oktay Berber, Mustafa Burak Doğu, Selma Hacıosmanoğlu ve Alp Emre kaleme alıyor.

Sevda Kuşun Kanadında

Düğüm Çözülüyor!

3 Haziran’da yayınlanan sezon finalinde düğümün içerisinde kalmış olan Arif, Tümay, Zafer ve Tarık’, yeni bölümde kendilerini çıkan çatışma içinde bulacak. Arif, çatışmada yaralanan Zafer’e kan vererek hayatta kalmasını sağlayacak ve yaşananların örtbas edildiğinin farkına vararak bu gizemin peşinden gitmeye karar verecek. Bu sırada Arif’in yolu bir kez daha Cemil Ateş ile kesişecek. Finalde ise Arif’i büyük bir sürpriz bekleyecek. Babası Zafer’in yaralanmasıyla zor anlar yaşayan Tümay’a ise en büyük destek Arif’ten gelecek. Babası Zafer’in hayatı için endişe etmekte olan Tümay, bir yandan da Nesteren ile karşı karşıya gelen annesi Esma’ya destek olacak.

Zafer’in Yeni Adamı Fethi…

İzleyiciler bu bölümde yeni karakterlerden biri olan Fethi ile tanışacak. Zafer, sokakları tutuşturmak, insanlar arasındaki ayrışmayı daha da derinleştirmek için sinsi bir plan yapacak. Bunun için genç bir vaiz olan Fethi’yi kullanmayı amaçlayacak ancak Fethi’nin amacı Zafer’inkinden çok daha farklı olacak.

Sevda Kuşun Kanadında Yeni Sezon

Yeni Karakterler

Dönemin önemli yazarlarından Şule Yüksel Şenler’den etkilenen ve üniversiteye başörtüsüyle gitmeye karar veren Filiz karakteri yeni sezonda diziye dahil olacak. Filiz’in yolu Ömer ile kesişecek.

Hatun Eze, yeni sezonda diziye dahil olacak yeni ve keyifli karakterlerden bir diğeri olarak izleyici karşısına çıkacak. Ömer ve Hediye’nin ninesi olan Hatun Eze, memleketi Erzurum’dan mahalleye geri dönecek.

Yeni sezonda Esma ve Zafer’in varlığını gizledikleri şizofreni hastası oğulları Kubilay ortaya çıkacak. Özel bir psikiyatri kliniğinde tutulan Kubilay’ın gizemli hikayesi izleyiciler tarafından merakla takip edilecek.

Sevda Kuşun Kanadında, yeni sezonun ilk bölümü ile 30 Eylül Cuma günü, saat 20.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir