Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu

Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu

Setrems 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Vintage akımın etkisi ve romantik görünümler yeni sezonda eşarplara da damgasını vuruyor. Birçok eşarp koleksiyonunda gördüğümüz etki Setrems 2016 Eşarp Koleksiyonu‘nda da öne çıkıyor. Setrems eşarpları, zengin renk çeşidi ve ipeğin zarif dokunuşuyla tesettürlü hanımları özel hissettirecek tasarımlar barındırıyor. İşte stilinizi tamamlamanızda yardımcı olacak önerilerle Setrems 2016 Eşarp Koleksiyonu’nun ayrıntıları…

Eşarplara dinamizm damga vuruyor

Tecrübesinden ve kalitesinden ödün vermeyen marka, sanat eseri hissiyle çizgilerini eşarp tasarımlarında ortaya koyuyor. Ağırlıklı olarak geometrik desenlerle dinamik görüntü oluştururken eşarplarda vazgeçilemeyen çiçek baskılarına da yer veriyor. Siyah ve kahvenin hakim olduğu renk kartelasına lacivert, bordo, yeşil ve mor damgasını vuruyor. Aynı rengin tonlarını barındıran eşarpların yanı sıra kontrast renkler ve monokrom stile uyum sağlayacak siyah – beyaz tasarımlar dikkat çekiyor.

Setrems 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Cep yakmayan koleksiyon

Setrems, 2016 eşarp koleksiyonunu neredeyse yarı yarıya indirime sokan markalardan. İpeğin cep yakmayan fiyatlarına göz atarak stilinize hareket katacak eşarplara ulaşabilirsiniz.

Desenlerle hayat bulan modeller

Geometrik ve floral desenli eşarplarına leopar desenini de ekleyen Setrems, farklı çizgi ve desenleri bir arada sunuyor. Marka, farklı desenlerin kullanıldığı tasarımlarına koyu renkleri işleyerek hareketi görünüme biraz olsun durağanlık katıyor. Muhakkak sade kıyafetlerinizle kullanmanız gereken bu eşarplar, tek başına bile şık bir görünüme kavuşturacaktır.

Setrems 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Hakimiyet kuran renk blokları

Özellikle kıyafet tasarımlarıyla ön plana çıkan geometrik desenler eşarplara da sıçrıyor. Renk blokajları ve keskin geometrik şekillerle oluşturan eşarplarda özellikle kontrast renk uyumu hakim oluyor. Çizgiler, kareler, üçgenler ve renk geçişleriyle günlük yaşama şıklık katacak eşarplar sıcak renk tonlarıyla da içinizi ısıtacak parçalar koleksiyonda kendine yer ediniyor.

Sadelikten vazgeçmeyenlere özel tasarımlar

Oldukça dinamik görüntüler oluşturan eşarp tasarımlarına sadelikleriyle eşlik edecek modeller de bulunuyor. Zincir desenleriyle, tek renk ya da iki renk olarak işlenen eşarplar, sade şıklığın anahtar parçaları arasında bulunuyor.

Setrems 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Yaş ve mekan sorunsalı!

Tamamlayıcı olan eşarpları tercih ederken kıyafete göre seçtiğimiz gibi yaşa ve mekâna uygun olarak seçmek de stili en doğru şekilde yansıtmanın en büyük özelliklerinden oluyor. Gençlerin kullanabileceği geometrik desenli tasarımlar koleksiyonda olsa da koyu renklerin ve ağır desenlerin işlendiği eşarp koleksiyonu, genel olarak orta yaş ve üzerine hitap ediyor. Birden çok renk ve desenin kullanıldığı eşarplarına canlı renkleri işleyen marka, günlük şıklığı sunarken; daha az desenle işlenen ve az renk kullanılan koyu tonlu eşarp tasarımları, şıklığa ağır bir hava katıyor.

Setrms 2016 Eşarp Modelleri

Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-1
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-2
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-3
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-4
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-5
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-6
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-7
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-8
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-9
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-10
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-11
Setrms 2016 Eşarp Koleksiyonu-12

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *