Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Setrms 2014 Sonbahar-Kış Takım ve Döpiyes Modelleri

Setrms 2014 Sonbahar-Kış Takım ve Döpiyes Modelleri

Setrms 2014 Etek Ceket Modelleri

Setrems, 2014 Sonbahar Kış sezonunda çalışan kadınlar için özel olarak hazırlanmış benzersiz ve ikonik bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Özellikle takım ve etek ceket modelleri stili sahibi hanımlar için benzersiz bir şıklık sunuyor.

Setrms 2014 Etek Ceket Modelleri

Sofistike tarzları, zarafet ve keskin modernlikle birleştiren marka, zarif ve estetik algısı yüksek modellerle dikkatleri üzerine çekiyor. Setrms ayrıca “Anadolu” koleksiyonunda, geleneksel bir düşüncenin tasarımlarda Anadolu kültürüne özel desen ve çizgilerle yorumlanması ile, sezondaki kendine özgü duruşunu bize gösteriyor.

Setrms 2014 Etek Ceket Modelleri

Setrms 2014 sezonundaki takım ve etek ceket modelleri sıradanlıktan uzak, zarif bir çizgide sezondaki farklı yerini belli ediyor. Modellerde sezon trendlerinden birçok örneği de görmekteyiz. Ekosenin elbise ve eteklerdeki zarif duruşu, leoparın siyah beyaz yorumuyla ceketteki şık tasarımı, oversize kesimlerin salaş bir tunikle harmanlanması, kapitone desenin ceketteki kadife ile modern bir şekilde tasarlanması dikkat çeken detaylar arasında diyebiliriz.

Setrms 2014 Etek Ceket Modelleri

Bu sezona özel kombinlerde bordo rengi birçok parçada göreceğiz. Setrms Anadolu Koleksiyonu‘nda bordo, farklı birçok parçada karşımıza çıkıyor. Özellikle bordo eşarp, deri bordo kemerli leopar siyah beyaz ceket ve pileli bordo etek modeli bu sezon bizim en çok beğendiğimiz kombinler arasına girdi. Sizler de ister günlük giyim tercihinizde, ister ofis şıklığınızda Setrms’in 2014 koleksiyonundan kendi tarzınıza özel birçok modeli bulabileceksiniz.

Setrms 2014 Etek Ceket Modelleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *