Setrms 2014 Sonbahar-Kış Kap Modelleri

Setrms 2014 Sonbahar-Kış Kap Modelleri

Setrms 2014 Kap Modelleri

Tesettür giyim firmaları arasında sezonun en önemli koleksiyonlarından birisi de Setrms. 2014 Sonbahar Kış modellerinde Setrms, kap ve trençkot tasarımlarındaki şık modellerle karşımıza çıkıyor. Özellikle sezon trendi olan bordonun bütün tonlarını işleyerek, renk seçimlerimizde biz hanımlar için tercihlerimizi kolaylaştırıyor.

Setrms yeni sezon koleksiyonunda, özellikle kap modellerindeki feminen algısı yüksek tasarımlar, detaylarda ustalıkla işlenmiş. Klasik ve sade bir kap modeli sizin stilinize hitap etmiyorsa, Setrms 2014 kap modellerinde hareketli ve enerjisi yüksek farklı birçok modeli bulabileceksiniz.

Lüksün günümüzdeki algısı, markaların şık tasarımlarındaki kumaş kalitesi ve şık tasarımlarla hanımların beğenisini kazanmaktan geçiyor bizce. Setrms modellerinde deri detaylı kaplar bizim en çok dikkatimizi çeken parçalar arasında. Renk blokları ile işlenen tasarımlar, ekose desenin zarifliği, tüvit ve kapitone detaylı modeller sezonda öne çıkacak parçalar arasında yer alıyor.

Sonbahar mevsimi ile en çok tercih edilen trençkotlar ve kaplar, Setrms koleksiyonlarında stilinizi tamamlayacak şıklıkta sizleri bekliyor. Gardıroplarınızda yenilik yapma zamanı geldiyse, tesettür giyim markalarından Setrms yeni sezon koleksiyonunda sizler için hazırlanmış en şık modelleri bulabileceksiniz.

Unutmayın doğru stil son trendlerin hepsini uygulamak değil, bedeninize en uygun parçaları doğru şekilde uyarlamaktır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir