Serin Sonbaharda Hafta Sonu Ne Giysem Diyenlere En Yenilikçi 4 Kombin

Serin Sonbaharda Hafta Sonu Ne Giysem Diyenlere En Yenilikçi 4 Kombin

Almarwah Black Tunik (Hülya Ala)

Sıcak yaz günlerinden serin sonbahara yumuşak bir geçiş yapmak için 4 yenilikçi önerimiz var. Hem sezonun trendlerini kullanıp hem de konforlu ve şık bir hafta sonu geçirmeniz mümkün.

Ne giysem derdinden kurtaracak ipuçlarımızla sezona muhteşem bir giriş yapmak için sizin için kısa bir özetimiz var.

Stradivarius Süveter - Beyaz Gömlek- Kot Pantolon Kombini (Şüheda Türkoğlu)

Beyaz Gömlek ve Süveter Eşleşmesiyle ‘Kat Kat’ Stil

2020 sonbahar modasının en ayırt edici trendlerinden biri olan süveter, artık koleksiyonlarda yerini aldı. Özellikle mevsimlik triko kumaşların, sıfır kollu modelleri sokak stillerindeki yerini aldı. Serin sonbahar günlerinde siz de giysem diye düşünenlerdenseniz, bu parça tam da hafta sonuna yakışacak bir yıldız. Bosbol bir denim pantolonun üzerine giyeceğiniz uzun beyaz gömlekleri bir de krem tonlarındaki süveterlerle kombinleyin. Kahve tonlarında bir şal, beyaz spor ayakkabılar, açık kahve çapraz çantaları da kombine dahil etmeyi unutmayın.

Trendyolmilla Trençkot -Qooq Up Çizgili Tunik(Hülya Aslan)

Trendyolmilla Trençkot

Trençkotun Baş Rol Oynadığı Nötr Ama Güçlü Stil

Sonbahara adım atarken karmaşaya hiç mahal yok. Tam bir sezon parçası olan camel rengi trençkotu hafta sonuna dahil etmek için düşünmeyin. Baştan aşağı benzer tonları kullanarak stilinize bir siyahı eklemeden geçmeyin ya da mesela, Hülya Aslan‘ın da denediği gibi, yeşil trençkotu siyah çizgili basic bir tunik, siyah bir pantolonla eşleştirin. Şalınızı da yine trençkotunuzla aynı renkten seçmeyi unutmamalısınız. Hem sportif hem şık görünmeyi seven klas kadınlar için yeni sezonun en sevilesi stili tam da budur.

HE-QA Mavi Baggy Jean - HE-QA Mavi Kısa Denim Trençkot

HE-QA Jean
HE-QA Trençkot

Denim On Denim ile Sokak Stili

2020 sonbahar modasının en gözdesi denimler, yine kendi gibi denimlerle arkadaşlığını güçlendiriyor. Öyle ki markalar bir kot ceket üretirken aynı tonda takımlanması için pantolonunu da üretime alıyor. Hal böyleyken bu stili yansıtmak oldukça kolaylaşıyor. Siz de hafta sonuna genç ve ikonik bir giriş yapmak istiyorsanız denim ceketlerle bol denim pantolonları eşleştirin. Mavi bir şal yine aynı tonlarda bir Converse kulanın. 20’li yaşlardaysanız bir de kontrast renkteki çorapları deneyebilirsiniz.

Touche Mavi Elbise ve Omuz Aksesuarı(Sena Sever)

Renkleri Blokla Enerjini Stokla

Sonbahara giriş yaptık diye enerjiyi düşürmek yok. Yeni sezonda renkleri bloklamak ‘pop art’ modasıyla geri dönüyor. Mevsimin dramatik renkleri içinizi karartıyorsa bu trend tam da sizin için olabilir. Mesela mavi triko bir elbise ile turuncu detayları eşleştirmek, haki tunik ile sarı şalı kombinlemek, yanık kırmızı ile tatlı su yeşillerini hatta pembe ile yeşili bir araya getirmek gibi… Zıt renkleri bir arada kullanırken sonbaharın farklı dokularını kullanmayı da unutmayın. Buna bir örnek olarak İnstagram’ın sevilen isimlerinden Sena Sever‘in Touche markası ürünlerle yaptığı kombinden ilham alabilir, baştan aşağı mavi bir kombinde turuncu detaylar kullanabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir