Serin Havalara Hazırlıksız Yakalanmayın!

Serin Havalara Hazırlıksız Yakalanmayın!

2015 Sonbahar Kış Kombin Önerisi

Serin Hava Şıklığı Nasıl Olur?

Güzel bir yaz mevsimini daha geride bıraktık. Sonbaharın gelmesiyle birlikte havalar da aniden bir serinlik hakim oldu… Sonbahar mevsimine henüz adapte olamayan gardırobunuzla başbaşa kalmanın çaresizliğini yaşıyorsanız üzülmeyin! Yalnız değilsiniz!

Serin bir havada nasıl şık olunur sorusunun yanıtını arayanlar buaraya! Şimdi yazlık gardıropları küçük değişikliklerle sonbahara hazırlamanın ipuçlarını vereceğiz. Üstelik hiç yorulmadan ve alışveriş için mağaza mağaza gezip tozmadan!

Dolabınızda bulunan yazlık parçalara Modanisa.com ‘dan seçtiğimiz parçalarla serin hava şıklığı oluşturabilirsiniz. İşte sonbahara ilk adım kombinimiz sizlerle…

2015 Sonbahar Kış Kombin Önerisi

KAP: Pınar Şems
PANTOLON: Pınar Şems
ŞAL: Mısırlı

Sonbaharın Kurtarıcı Parçası Kap

Biz tesettürlü kadınlar için kap, vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Sonbahara ilk adımı attığımız şu günlerde kurtarızı parçanız olacak olan bu kap, Modanisa.com ‘la şimdi bir tıkla elinizin altında…

Mint kapınızı bol paça bir pantolon ve vizon renkginde bir şal ile tamamlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gerken önemli nokta iddialı renkleri bir arada kullanmamak; eğer kombin örneğimizde olduğu gibi mint kapı tercih ediyorsanız onu sade renk ve modellerle tamamlamanız daha doğru olacaktır. Biz mint ve beyaz işin içine girince vizon renginde bir şal seçiminde bulunmak istedik.

Üstelik Modanisa.com ‘da onlarca çeşit renkte birebirinden özel parçalar varken, böylesine güzel bir kombin oluşturmanız artık çok daha kolay!

Yorumlar

“Serin Havalara Hazırlıksız Yakalanmayın!” için bir cevap

  1. sıdıka bedir dedi ki:

    lütfen bu kombinin fiyatını belirtirmisinz. hiç bi yerde bulamadım. özellikle kapın fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir