Serin Gecelere Modern Bahçe Şömineleri

Serin Gecelere Modern Bahçe Şömineleri

Serin Gecelere Modern Bahçe Şömineleri

Estetik, kaliteli ve fonksiyonel bahçe mobilyaları ile dikkat çeken L’unica, dünyaca ünlü Happy Cocooning Şömine Masaları’nı şömine tutkunlarıyla buluşturuyor. Baca gerektirmeyen yapısı ve özel tasarım gazlı şöminesi sayesinde serin bahar ve yaz gecelerini pratik bir şekilde ısıtan Happy Cocooning Şömine Masaları, kamp ateşinin sıcaklığını ve canlılığını bahçe, balkon ve teraslara getiriyor. Zorlu dış hava koşullarına dayanıklı yapısıyla uzun kullanım imkanı sunan bu modern şömineler, çok farklı model, ebat ve renk seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Üstelik Happy Cocooning Şömine Masaları’nda içecekleri soğuk tutabilmek için gömme soğutucular da bulunuyor.

Dış mekanda konforun ve şıklığın adresi L’unica bahçe mobilyaları, dünyaca ünlü Happy Cocooning Şömine Masaları ile uzun bahar ve yaz gecelerini daha da çekici kılıyor. Kamp ateşinin sıcaklığını bahçe, balkon ve teraslara getirerek ortama huzur katan Happy Cocooning şömine tasarımları, baca gerektirmeyen yapısı ve özel tasarım gazlı şöminesi ile kıvılcım ve duman olmadan pratik, güvenli ve konforlu ısınma imkanı sunuyor. Odunların üzerinde yanan alevler gibi görünen ateşin keyfini çıkarmaya davet eden Happy Cocooning Şömine Masaları, modern konsepti ile şömine tutkunlarının yeni gözdesi olmaya aday.

Serin Gecelere Modern Bahçe Şömineleri

Her mekanın ruhuna uygun alternatif tasarımlar

Özel tasarımlarıyla dış mekanlara sıcaklık ve canlılık getiren Happy Cocooning Şömine Masaları, farklı malzemeler kullanılarak tasarlanmış kare, dikdörtgen, yuvarlak, oval şekilleri ve siyah, gri, bej, kahverengi, beyaz renk seçenekleri ile her mekanın ruhuna uyum sağlıyor. Beton görünümlü Composite Şömine Masaları, aşırı sıcak veya soğuk hava şartlarına karşı dayanıklı olduğu için kış mevsimi boyunca ürünle birlikte verilen kasasının içerisinde dışarıda bırakılabiliyor. Hafif pürüzlü yüzeyiyle çekici bir görünüme sahip olan Nice & Nasty Şömine Masaları, ahşap dış kaplaması ile hem sağlamlık hem de doğal sıcaklık hissi veriyor.

Serin Gecelere Modern Bahçe Şömineleri

Happy Cocooning ailesinin en eski ve klasikleşmiş üyesi olan Lounge & Dining Şömine Masaları, modern ve şık kompozit performansını veya doğal ahşabın sıcaklığını sunan alternatiflleriyle diğer mobilyalarla mükemmel bir uyum yaratıyor. Ahşabın doğallığından vazgeçemeyenler için birebir olan Happy Cocooning Teak Şömine Masalarını ise diğer ürünlerde olduğu gibi kaliteli koruyucu cam ve tik ağacından kenarlıklarla genişleterek çerez veya içecekleri elinizin altında bulundurmak mümkün.

İçinde içeceklerinizi soğuk tutabilmeniz için gömme soğutucular da bulunan Happy Cocooning Şömine Masaları, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan temin edilebiliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir