Serin Bir Tesettür Hamile Stili İçin 4 Kurtarıcı Parça

Serin Bir Tesettür Hamile Stili İçin 4 Kurtarıcı Parça

Zümra Bolat Tesettür Hamile Elbise Kombini

Hamileliğin ilk dönemleri dolaplardaki kıyafetlerle idare edilse de bu bir zaman sonra pek mümkün olmuyor. Ancak sezon koleksiyonlarında öyle bol tasarımlar var ki, en azından 3-4 aylık süreci karşılayabiliyor. Sonraki dönemlerde hamile koleksiyonlarındaki kurtarıcı parçalar imdada yetişiyor. Bu kısa dönemi fazla yatırım yapmadan atlatmak en iyisi. Özellikle hamileliği sıcak yaz dönemlerine gelenler için serin tutacak kıyafetleri dolaplara katmak şart oluyor. Bunun içinse 4 kilit önerimiz var.

Burcu Kebabcı ve Esin Savcı Tesettür Hamile Salopet Kombinleri

Salopet Elbise/ Tulum

Hamilelikle bütünleşen tasarımlardan biri salopet elbiseler. Uzayan askı kolları sayesinde kurtarıcı olan bu parçayı hamileliğin uzun bir sürecinde çok rahat kullanabilirsiniz. Esneyen konforlu tişörtlerinizle iyi bir ikili oluşturarak kombinleyeceğiniz elbiseler sezon koleksiyonlarında da en bol halleriyle mevcut. Oversize kalıplarla tasarlanan salopet elbiseler hem rahatınızı hem de tarzını koruyacak.

Esin Savcı ve İrem Koçak Tesettür Hamile Kimono/Kap Kombinleri

Kimono/Kap

Hamilelik döneminde en ihtiyaç duyacağınız parçaların başında kimono ve kaplar geliyor. Genişleyen yarasa kolları, beden ayrımını ortadan kaldıran salaş kalıplarıyla kurtarıcı olacakları kesin. Sadece karnınızın değil, genel olarak bir kilo alımınızın olduğunu düşünürsek bu tasarımlar çok işine yarayacak. Ayrıca hala içine girebildiğiniz ama dar olan kıyafetlerinizi, üzerinize alacağınız bir kimono ya da kapla kamufle edebilirsiniz.

İrem Koçak ve Zümra Bolat Tesettür Hamile Tunik Kombinleri

Uzun Gömlek / Tunik

Tesettürlü kadının günlük hayattaki ihtiyacını karşılayan tunikler, hamilelik döneminde de imdada yetişiyor. Yaz koleksiyonlarında da sıkça karşımıza çıkan uzun boyları ve olabildiğince geniş kalıplarıyla dolaplara girmeyi başaran tasarımlar, hamileliğin ilk 4-5 ayında da sizi rahat ettirecek. Ancak sonraki zamanlar için hamile koleksiyonlarından bir gömlek tunik almanız yararınıza olacaktır. Bu sonraki çocuk emzirme ve kilo verme dönemlerinde de işinize yarayacak en ideal kurtarıcı.

Esin Savcı Çiçek Desenli Tesettür Hamile Elbise Kombini

Çiçek Desenli Elbise

Bazı şeylerin modası hiç eskimiyor. Aynı oversize çiçek desenli elbiseler gibi. Yaz dönemlerinde hemen zirveye oturan bu parça, hamile stillerinde de baş rolü oynuyor. Kevser Sarıoğlu gibi markaların koleksiyonlarında karşınıza çıkacak XL akışkan elbiseler, hamileliği sıcak yaz günlerine gelenler için harika bir fikir. Bunun yanı sıra hamile koleksiyonuna sahip markalarda da organik kumaşlarla tasarlanan elbiseleri en renkli çiçekleriyle göreceksiniz.

İrem Koçak-Esin Savcı-Zümra Bolat-Burcu Kebabcı Tesettür Hamile Elbise Kombinleri

Not: Hamile koleksiyonlarına H&M, LC Waikiki, Defacto, Mango ve Zara gibi markalardan ulaşabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir